Yalla Lite – Grup Sesli Sohbet
Yalla Lite – Grup Sesli Sohbet

Yalla Lite – Grup Sesli Sohbet

Yalla Lite APK indir, canlı grup ve sesli sohbet uygulaması olan Yalla Lite Android mobil için indirip yeni arkadaşlar edinebilir ve ülkerin konumlarına...

Yalla Lite APK indir, canlı grup ve sesli sohbet uygulaması olan Yalla Lite Android mobil için indirip yeni arkadaşlar edinebilir ve ülkerin konumlarına göre filtremele yapabilirsiniz.

Yalla Lite – Grup Sesli Sohbet bir sosyalleşme uygulaması olup tanımadığınız kişilerle sohbet edebilmenizi mümkün kılar. 50’den fazla ülkede aktif olarak kullanılan uygulamanın milyonlarca kullanıcısı vardır.

Yalla Lite – Grup Sesli Sohbet Özellikleri

Yalla Lite APK dosyasını indirerek kolaylıkla yükleyebileceğiniz uygulama Dubai’de geliştirilmiştir. Cihazınızda yalnızca 30 MB yer kaplamaktadır. Kullanıcı beklentileri doğrultusunda sık sık güncelleme alan uygulamayı cihazınıza yükleyebilmek için Android sürümünüzün en az 4.4 olması gerekmektedir.

Cihazınıza Yalla Lite uygulamayı yükledikten sonra kısa bir zaman ayırarak kayıt olmanız gerekmektedir. Daha sonra sesli sohbetin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Duyguların karşıya geçmesini kolaylaştıran sesli sohbet sayesinde dünyanın pek çok ülkesinden arkadaşlar edinebilirsiniz.

Genel sohbet odalarında ortak ilgi alanınıza sahip pek çok kişi ile tanışabilirsiniz. Eğer isterseniz arkadaşlarınızla özel konuşma yapmanız da mümkün. Konuşmalarınızı dilerseniz sesli dilerseniz de yazılı gerçekleştirebilirsiniz

Duygularınızı ifade etmenin en güzel yolu ise hediye göndermektir. Farklı animasyon hediyeler sayesinde arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz.  Uygulamayı ücretsiz olarak kullanmanız mümkün olmakla birlikte bazı ayrıcalıklara sahip olmak için premium üyelik alma imkânınız da bulunuyor.

Yalla Lite Android APK indir

Yalla Lite ile grupta yaptığınız canlı sohbetlerde müzik çalabilir, karoke yapabilir ve grup sohbetlerinde canlı oyunlara katılabilirsiniz. Yalla Lite APK indirip Android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz grup sesli sohbet odalarına katılabilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *