Yandex.Metro Apk indir

Yandex.Metro Apk indir

Yandex.Metro APK indir, Android İstanbul’da toplu taşımada, metro, metrobüs, tramway ve diğer yaylı sistemleri kullananlar için Yandex.Metro ücretsiz indirin. Yandex.Metro APK indir, metropollerde...

Yandex.Metro APK indir, Android İstanbul’da toplu taşımada, metro, metrobüs, tramway ve diğer yaylı sistemleri kullananlar için Yandex.Metro ücretsiz indirin.

Yandex.Metro APK indir, metropollerde kullanabileceğiniz bir harita uygulamasıdır. Yandex tarafından geliştirilmiş olan uygulama son derece stabil şekilde kullanılmaktadır. Büyük şehirlerde toplu taşıma araçları arasında aktarma yaparken işinizi kolaylaştıran uygulama büyük kolaylık sunmaktadır.

Yandex.Metro Uygulaması

Metro, metrobüs, otobüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanırken en kısa sürede varmak istediğiniz yere ulaşmanızı sağlayan uygulama gereksiz trafikle karşılaşmanızı önleyecektir. Bulunduğunuz konumdan gitmek istediğiniz adresi seçtiğinizde tercih edebileceğiniz farklı alternatifler sunulacaktır.

Hangi duraklarda inip nasıl aktarım yapabileceğinizi detaylı olarak gösteren Yandex.Metro aynı zamanda duraklar arasındaki yürüme mesafesini de göstermektedir.

Metro harita ve navigasyon uygulamasında, metroda hangi vagonu kullanırsanız çıkış noktasına daha yakın olacağınızı gösterecek olan uygulama bağlantı noktalarını da içerisinde barındırmaktadır. Üstelik uygulamayı internetiniz olmadığında da kullanmanız mümkündür. Bunun için bulunduğunuz şehrin çevrim dışı haritasını indirmeniz gerekecektir.

Güncel bilgilerle desteklenen Yandex.Metro APK Android uygulaması sayesinde kapanan yollar olduğunda önceden öğrenebilir ve son anda sürprizlerle karşılaşmazsınız. Üstelik size alternatif rotalar sunulur ve bir sorun yaşamanız önlenir. Ayrıca toplu taşıma araçların durağa ulaşma saatlerini de görmeniz mümkündür.

Yandex.Metro Android APK indir

Seyahat süresi ve tahmini varış süresini gösterebilen Yandex.Metro APK Android cihazlara ücretsiz indirip metro hatları haritalarını görüntüleyerek ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz. Büyük şehirlerde özellikler Türkiye’de İstanbul ya da Rusya’da Moskova gibi şehirlerin raylı sistemlerinin haritalarını takip ederek rota oluşturabilirsiniz.

Yandex.Metro Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.metro&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *