Zarchiver Apk indir

Zarchiver Apk indir

Zarchiver APK indir, arşiv yönetimi uygulaması olan Zarchiver Android için indirip sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açabilir ve parola korumalı arşiv sıkıştırması yapabilirsiniz. Zarchiver Apk indir, son...

Zarchiver APK indir, arşiv yönetimi uygulaması olan Zarchiver Android için indirip sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açabilir ve parola korumalı arşiv sıkıştırması yapabilirsiniz.

Zarchiver Apk indir, son derece kullanışlı arşiv programlarından birisidir. Bu sayede cihazınızda fazla yer kaplamasını istemediğiniz dosyaları arşivleyerek kullanabilir ya da arkadaşlarınızdan gelen arşiv dosyalarını kolaylıkla açabilirsiniz.

Zarchiver Özellikleri

Zarchiver Apk Android dosya sıkıştırma uygulaması başta gzip, zip, tar, apk olmak üzere pek çok farklı uzantıya sahip dosyayı açabilmenizi ve üzerinde değişiklikler yapabilmenizi sağlamaktadır. Üstelik kendi arşivlerinizi oluştururken şifrelemeniz de mümkündür. Bu sayede bilgileriniz güvende kalır ve şifrenizi bilmeyen kişilerin ulaşımı mümkün olmaz.

Zarchiver APK indirip Android uygulamanın rakiplerine göre en büyük avantajı yalnızca tüm arşivi birlikte açmak zorunda olmamanızdır. Dilerseniz arşiv içerisindeki bazı dosyaları açıp üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı yüklediğinizde internet için izin istemediğini göreceksiniz. Bu da bilgilerinizin bir başka yere gönderilmesini önleyecek önemli bir güvenlik önlemidir.

Uygulamanın UTF-8 ve UTF-16 desteği bulunur. Bu sayede açtığınız dosyalarda simgesel bozukluklarla karşılaşma riskiniz son derece küçük olacaktır. Ayrıca klasörler üzerinde yapabileceğiniz renk değişiklikleri aradığınız arşivlere daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Rusya’da geliştirilen uygulamayı cihazınıza yüklemek için ihtiyaç duyacağınız hafıza kullandığınız cihaza göre değişiklik gösterebilir.

Zarchiver Android APK indir

Dosya sıkıştırma uygulaması olan Zarchiver APK Android telefon ve tabletlerinize indirip parola korumalı dosya sıkıştırma yapabilir ve sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açabilirsiniz. 7z (7zip), zip, bzip2 (bz2), gzip (gz), XZ, lz4, tar, zst (zstd) ve daha bir çok dosya uzantılı arşivleri görüntüleyebilir ve oluşturabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *