Bedava Program Oyun indir yukle

ZenMate

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 4,00 5)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 28.5 KB
Üretici : Zenguard
Güncelleme : 3 sene önce
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10

ZenMate

Google Chrome ve Chromium tabanlı diğer internet tarayıcılarının kullanabileceği bir eklenti olan ZenMate, Opera ve Mozilla Firefox gibi internet tarayıcısı kullananlar tarafından da tercih edilen, oldukça kolay bir şekilde internet gizliliğini korumaya ve engellenmiş internet sitelerine giriş yapmaya yardımcı olan bir eklentidir.

ZenMate indir

ZenMate Ne İşe Yarar?

Özellikle geçtiğimiz yıllarda sıklıkla gündeme gelen ve Twitter, Facebook, YouTube gibi uygulamaların sıklıkla kapanması veya yasaklanması pek çok insanın bu konuda istediğini yapma özgürlüğünü kısıtladığından dolayı eleştirilmiştir. Akıllı telefonlarda VPN uygulaması ile çözülen bu sorun, bilgisayar veya laptoplar için bir süre sorun olarak kalmış, ancak sonradan bu konuda eklentiler olduğu ve bu yasaklı veya kapanmış sitelere girmenin mümkün olduğu fark edilmiştir.

Bu yasaklı sitelere girişi sağlayan eklentilerden biri olan ZenMate download edilerek bilgisayara kurulur ve internet tarayıcıları üzerine eklenerek bu sitelere girişi sağlar.

ZenMate Nasıl Kullanılır?

ZenMate indirilme işleminin tamamlanması, programı kullanmak için neredeyse yeterli bir işlemdir. Chrome, Opera, Firefox gibi tarayıcılarda kullanabilmek için ZenMate indirdikten sonra ve açılan pencereden kayıt işlemi tamamlanmalıdır.

Kayıt işleminin tamamlanmasının ardından çıkan ekranda yer alan ülkelerden 5 adet Proxy ülkesi seçilmelidir. Bu seçimi yapmanın sebebi her ülkenin, ülkemiz üzerinden internet sağlayıcısı hizmetinin bulunmamasıdır. Aynı zamanda bazı durumlarda bazı internet siteleri kendi ülkemiz üzerinden de hizmet sağlayamayabilmektedir. Bu sebeple seçilen 5 Proxy ülkesi yasak olan sitelere girmeye imkân vermektedir.

Son dönemlerde ZenMate indirenleri sevindiren bir durum da artık Türkçe dil seçeneğinin de bulunmasıdır. Farklı ülkelerden internete girilmesi sebebiyle bazı zamanlarda internet hizmeti yavaşlayabilmektedir. Böyle zamanlarda yapılması gereken Proxy ülkesinin değiştirilmesi ve tarayıcının yeniden çalıştırılmaya başlanmasıdır. Bu işlem çoğunlukla işe yaramakta ve hız sorununu çözmektedir.

Programın Ekran Görüntüsü

 


Benzer Programlar

  1. DotVPN

Popüler Tarayıcılar ve Eklentiler Dosyaları

indir zip

ZenMate Kullanıcı Yorumları

  1. aHMET dedi ki:

    ZenMate Chrome internet tarayım için indirdim. Eklentilerde gözüküyor. Ücretsiz. İp adresimi değiştiriyor ve online oyun oynarken iş görüyor. Ayrıca ülkemizde yasaklanan sitelere giriş için kullanıyorum istediğim sitelere güvenlice giriş yapabilirsiniz.

>Yorum Yaz