ZenMate VPN

ZenMate VPN

ZenMate VPN Chrome Eklentisi indir, ZenMate VPN çevirimiçi en iyi VPN güvenlik uygulaması ZenMate Chrome ile tamamen anonim gezinti yapın. Google Chrome ve Chromium tabanlı...

ZenMate VPN Chrome Eklentisi indir, ZenMate VPN çevirimiçi en iyi VPN güvenlik uygulaması ZenMate Chrome ile tamamen anonim gezinti yapın.

Google Chrome ve Chromium tabanlı diğer internet tarayıcılarının kullanabileceği bir eklenti olan ZenMate VPN, Opera ve Mozilla Firefox gibi internet tarayıcısı kullananlar tarafından da tercih edilen, oldukça kolay bir şekilde internet gizliliğini korumaya ve engellenmiş internet sitelerine giriş yapmaya yardımcı olan bir eklentidir.

ZenMate VPN Chrome indir

ZenMate indir

ZenMate Ne İşe Yarar?

Özellikle geçtiğimiz yıllarda sıklıkla gündeme gelen ve Twitter, Facebook, YouTube gibi uygulamaların sıklıkla kapanması veya yasaklanması pek çok insanın bu konuda istediğini yapma özgürlüğünü kısıtladığından dolayı eleştirilmiştir. Akıllı telefonlarda ZenMate VPN uygulaması ile çözülen bu sorun, bilgisayar veya laptoplar için bir süre sorun olarak kalmış, ancak sonradan bu konuda eklentiler olduğu ve bu yasaklı veya kapanmış sitelere girmenin mümkün olduğu fark edilmiştir. Bu yasaklı sitelere girişi sağlayan eklentilerden biri olan ZenMate VPN Chrome download edilerek bilgisayara kurulur ve internet tarayıcıları üzerine eklenerek bu sitelere girişi sağlar.

ZenMate Nasıl Kullanılır?

ZenMate VPN Chrome eklentisi indirilme işleminin tamamlanması, programı kullanmak için neredeyse yeterli bir işlemdir. Chrome, Opera, Firefox gibi tarayıcılarda kullanabilmek için ZenMate indirdikten sonra ve açılan pencereden kayıt işlemi tamamlanmalıdır.

Kayıt işleminin tamamlanmasının ardından çıkan ekranda yer alan ülkelerden 5 adet Proxy ülkesi seçilmelidir. Bu seçimi yapmanın sebebi her ülkenin, ülkemiz üzerinden internet sağlayıcısı hizmetinin bulunmamasıdır. Aynı zamanda bazı durumlarda bazı internet siteleri kendi ülkemiz üzerinden de hizmet sağlayamayabilmektedir. Bu sebeple seçilen 5 Proxy ülkesi yasak olan sitelere girmeye imkân vermektedir.

Son dönemlerde ZenMate VPN Chrome eklentisini indirenleri sevindiren bir durum da artık Türkçe dil seçeneğinin de bulunmasıdır. Farklı ülkelerden internete girilmesi sebebiyle bazı zamanlarda internet hizmeti yavaşlayabilmektedir. Böyle zamanlarda yapılması gereken Proxy ülkesinin değiştirilmesi ve tarayıcının yeniden çalıştırılmaya başlanmasıdır. Bu işlem çoğunlukla işe yaramakta ve hız sorununu çözmektedir.

ZenMate Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *