Zombie Castaways indir
Zombie Castaways indir

Zombie Castaways indir

Zombie Castaways APK indir, Android işletim sistemli cihazlar için tasarlanmış bir zombi oyunu olan Zombie Castaways, ücretsiz ve eğlenceli bir oyundur. Zombie Castaways APK Android...

Zombie Castaways APK indir, Android işletim sistemli cihazlar için tasarlanmış bir zombi oyunu olan Zombie Castaways, ücretsiz ve eğlenceli bir oyundur.

Zombie Castaways APK Android zombi oyunlarının içeriğinden farklı bir konsepte sahip olan oyunda, zombi çiftçi karakteri yerine geçilmektedir. Yön tuşları ile oynanan oyunda sürekli aktif olmak ve çiftliğin karmaşık durumunu düzeltmek için uğraşmak gerekmektedir.

Zombie Castaways APK indir ve Nasıl Oynanır?

Android ve ios platformlar için uygun nitelikte olan zombi oyununu Google Play aracılığı ile telefon ya da tablete indirerek hemen oynamaya başlamak mümkündür. Zombie Castaways APK Android oyunu alışılan zombi oyunlarından konusu biraz farklı olan mobil oyunda ana karakterin başlıca amacı iyi bir çiftçi zombi olmaya çalışmaktır. Bunun için kirlenmiş kümes ve bahçeleri temizlemek oyundaki temel görevlerden biridir. Oyun içindeki bu görevleri tamamladıkça bir sonraki aşamaya geçilmektedir.

Zombie Castaways Ücretli mi?

Mobil oyun tutkunları için tamamen ücretsiz olan Zombie Castaways, zombi oyun kategorisindeki alternatifleri tercih edenler için keyifli ve eğlenceli oyunlardan biridir. Oyun içindeki mekanlarda bulunan altınları toplayarak bir sonraki seviyeye geçmek ve çeşitli görevleri tamamlamak her yaştaki çocuğun ve hatta yetişkinlerin bile severek oynayabilecekleri bir oyun niteliğindedir. Kaliteli görselliği ile daha önce sıkça oynanan flaş oyunları hatırlatan tasarımı, oyun severlerin sıkılmadan oynayabilecekleri bir oyuna sahip olmalarını sağlamaktadır. Şimdilik sadece android ve ios platformlarda bulunan oyunun ilerleyen zamanlarda diğer platformlar için versiyonlarının olup olmayacağı da oyun severlerin merak ettikleri arasındadır.

Zombie Castaways Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vizorinteractive.zombiesettlersv2&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *