Zombie Catchers Zombiler Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciDeca Games
  • DilTürkçe
  • Boyut87.7M
  • Versiyon1.31.2
Zombie Catchers Zombiler Apk indir

Zombie Catchers Zombiler Apk indir

Zombie Catchers – Zombiler APK indir, Android tek oyunculu oynanabilen aksiyon dolu zombi oyunudur. Zombie Catchers dünyayı zombi istilasında kurtarın. Zombie Catchers –...

Zombie Catchers – Zombiler APK indir, Android tek oyunculu oynanabilen aksiyon dolu zombi oyunudur. Zombie Catchers dünyayı zombi istilasında kurtarın.

Zombie Catchers – Zombiler APK indir, Android zombi oyunu bir tür aksiyo savaş oyunudur. Dünyayı ele geçirmeye çalışan zombilere karşı macera dolu savaşa katılıyorsunuz.

Zombie Catchers – Zombiler Oyun Özellikleri

Oyunda zıpkın tüfeğini alarak dünyayı zombilerden kurtarma çalışıyorsunuz. Bir iş adamı var ve bu adam galaksiler arasında mağaza açmaya karar veriyor. Birlikte tüm zombileri yakalamaya ve dünyayı tekrardan güvenli hale getirmeye çalışıyorsunuz. Zombie Catchers – Zombiler APK Android oyununda olgun zombileri yakalayın ve işlerini bitirin.

Zombie Catchers – Zombiler APK oyunda zombileri gizli yeraltı laboratuvarına götürmek için aletlerden ve tuzaklardan oluşan cephaneliğinizi kullanın. Zombileri gizli ve sinsi tuzaklarınızla avlayarak görevleri tamamlayın. Görevleri tamamlamak için silahlar, tabancalar, tuzaklar ve roketleri kullanabilirsiniz.

Zombie Catchers – Zombiler APK Android indir

Oyun içerisinde lezzetli içecekler, şekerler ve yemekleri ise müşterilerinize satarak para kazanabilirsiniz. Zombie Catchers – Zombiler APK Android oyununu indirvip.com sitemizden ücretsiz APK dosyasını indirebilirsiniz. Haritada yeni bölgeleri keşfedebilir ve kendi imparatorluğunuzu kurabilirsiniz.

Zombie Catchers Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=fi.twomenandadog.zombiecatchers&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *