Zoomie for Instagram

Zoomie for Instagram

Zoomie for Instagram APK indir, Fotoğraf & Video görüntüleme ve Repost uygulaması olan Zoomie profil fotoğrafı büyütme ve IGTV videolarını görüntüleme desteği sunmaktadır....

Zoomie for Instagram APK indir, Fotoğraf & Video görüntüleme ve Repost uygulaması olan Zoomie profil fotoğrafı büyütme ve IGTV videolarını görüntüleme desteği sunmaktadır.

Zoomie for Instagram, Instagram hesabınızı daha verimli kullanmanızı sağlayan bir sosyal uygulamadır. Dünyada milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan uygulama Türk uygulama geliştiricileri tarafından üretilmiştir. Zoomie for Instagram APK indirmek için Android Cihazınızda yalnızca 19 MB yer kaplayan hafıza dostu uygulamayı kullanabilmek minimum 4.4 Android sürümüne sahip olmanız gereklidir.

Zoomie for Instagram Özellikleri

Zoomie for Instagram kullanarak profil fotoğraflarını HD olarak görüntüleyebilirsiniz. Bunun için 2 yöntem bulunuyor. Dilerseniz Zoomie üzerinden arama yaparak istediğiniz kişinin fotoğrafını görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz de Instagram üzerinden profili bulup linkini kopyalayabilir ve arama bölümüne girerek otomatik olarak profil fotoğrafına ulaşabilirsiniz.

Zoomie for Instagram sayesinde IGTV videolarına da kolayca ulaşabilir ve dilerseniz indirebilirsiniz. Hikayeleri daha verimli görebilir ve düşük görüntü kalitesi ile sınırlı kalmazsınız.

Offline modu ile internetinizin olmadığı zamanlarda arkadaşlarınızın videolarını izleme imkânı sunan uygulama sayesinde tek tıkla çok sayıda repost gerçekleştirmeniz mümkündür. Uygulamaya doğrudan Instagram üzerinden giriş yaptığınızdan dolayı herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız. Zoomie for Instagram bilgilerinizi kendi sunucularında saklamamaktadır.

Zoomie for Instagram APK indir

Zoomie for Instagram uygulaması Instagram içerisinde bulunan videoları açabilmenize ve profil fotoğrafı büyütmenize yardımcı olmaktadır. Zoomie for Instagram APK indirip Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *