101 Okey internetsiz indir
101 Okey internetsiz indir

101 Okey internetsiz indir

101 Okey İnternetsiz APK indir, Android yüzbir okey yapay zekası ve zengin görsel efektleriyle oynayın. 101 Okey internetsiz ve ücretsiz oynanabilmektedir. 101 Okey İnternetsiz APK...

101 Okey İnternetsiz APK indir, Android yüzbir okey yapay zekası ve zengin görsel efektleriyle oynayın. 101 Okey internetsiz ve ücretsiz oynanabilmektedir.

101 Okey İnternetsiz APK Android telefon ya da tabletlere indirilebilir. Google Play Store üzerinden hiçbir şekilde ücret ödenmeden mobil 101 Okey oynanabilir. 101 Okey çok uzun süredir oynanan ve geleneksel hale getirilen oyunlardan biridir. Bu oyunu hesaplama bilen her yaştaki insanlar oynayabilir. Bu oyun genelde birlikte eğlenceli vakit geçirmek isteyen kişilerce oynanır.

101 Okey İnternetsiz APK Özellikleri

101 Okey İnternetsiz APK Android internete gerek duymadan oynanır. Yani kişilerin rakipleri tamamen yapay zekadır. Gerçek kişilerle oynanmaz. İnternet olmadan evde, okulda, iş yerinde, otobüste oynanabilir. İnternetli olan 101 okey oyunlarında oyundan çıkmak durumunda kalındığı zaman kişilere ceza verilir. Ya oyun oynama kısıtlaması ya da para cezası kesilir. Fakat internetsiz olan 101 okey oyununda hiçbir şekilde böyle bir durum söz konusu değildir.

Aynı zamanda özellikle çok bilmeyen ve kendini geliştirmek isteyen kişiler internetsiz bir şekilde oynamalıdır. 101 Okey İnternetsiz APK Android kendi seviyelerine göre rakip seçme hakları vardır. Aynı zamanda oyunu öğretebilmek için oyunun yönlendirmeleri de vardır. Hangi taşın nereye konulacağı oyun tarafından istenirse yönlendirilebilir.

101 Okey internetsiz Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hyilmaz.okey.yuzbir&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *