Pro League Soccer Apk indir
Pro League Soccer Apk indir

Pro League Soccer Apk indir

Pro League Soccer APK indir, Android ücretsiz futbol oyunudur. Galatasaray, Fenerbahçe gibi Türk kulüplerinin ve Avrupa kulüplerinin bulunduğu spor oyunudur. Pro League Soccer...

Pro League Soccer APK indir, Android ücretsiz futbol oyunudur. Galatasaray, Fenerbahçe gibi Türk kulüplerinin ve Avrupa kulüplerinin bulunduğu spor oyunudur.

Pro League Soccer APK indir, Android tek oyunculu oynanabilen futbol oyununda kulübünü seç ve yükselterek ilerleyebileceğiniz futbol oyunudur. Alt liglerden üst liglere doğru ilerleyin.

Pro League Soccer Ulusal ve Türk Takımları

Oyun içerisinde Galatasaray, Pro League Soccer Fenerbahçe, Beşiktaş ve diğer Türk kulüpleri yer almaktadır. Uluslar ligine katılarak kupalarda mücadele edebilirsiniz. Play-off’lar kalarak finalde takımına kupayı kaldırt. Gerçekci Fenerbahçe, Galatasaray ve diğer Avrupa kulüpleri formaları vardır.

Pro League Soccer Nasıl Oynanır?

Akışkan kontroller ile basit bir oynanışa sahip olan oyunda 360 derece hareket esnekliğini yakalayabilirsiniz. Pro League Soccer APK Android futbol oyununda yönsel paslaşma tuşları ile topa dokunuşlarda gerçekciliği hissedebilirsiniz. Gelişmiş top fiziği ile falsolu vuruşlarla gol atabilirsiniz. Zamanlamayı doğru ayarlayarak anlık top kontrolü ile vuruşlarda gol atabilirsiniz.

Pro League Soccer APK Android futbol oyununda sizi zorlayan ve gerçekci yapay zeka modlarına karşı oynayın. Sisteme karşı oynanıyşlarda takımınızı geliştirebilir. Bu sayede rakiplerinizi daha kolay yenebilirsiniz. Pro League Soccer APK Android oyununda müsabakalara çıkmadan önce takımınızı kişiselleştirebilirsiniz. İstediğiniz takım logosunu kendiniz yükleyebilirsiniz.

Pro League Soccer APK indir

Dilediğiniz alt liglerden bir kulüp ve ülke seçerek maçlara çıkabilirsiniz. Pro League Soccer APK Android futbol oyununu indirvip.com sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Android telefon ve tabletlerde 59.7 MB dosya boyutuna sahiptir. Hafızada 60 MB yer olsa yeterli olacaktır.

Pro League Soccer Kulüpler ve Ligler

İngiltere
İspanya
İtalya
Almanya
Fransa
Portekiz
Hollanda
Türkiye
Rusya
Brezilya
Arjantin
Meksika
USA
Japonya
Güney Kore
Endonezya

Kulüp-Turnuvalar

Yerel Kulüp Kupaları
Avrupa Yıldızlar Ligi
Avrupa Major Ligi
Amerika Yıldızlar Ligi
Asya Yıldızlar Ligi

Ulusal-Ligler

Avrupa Uluslar Ligi
Amerika Uluslar Ligi
Asya Uluslar Ligi
Afrika Uluslar Ligi

Ulusal-Kupalar

Dünya Kupası
Avrupa Kupası
Amerika Kupası
Asya Kupası
Afrika Kupası

Konami tarafından geliştirilen çok oyunculu oynanabilen PES CLUB MANAGER APK futbol oyununu Android telefon ve tabletlerinize buradan indirmek için tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

PES CLUB MANAGER Apk indir

Pro League Soccer Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rasugames.pls&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *