101 Yüzbir Okey Extra – Online Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciDigitoy Games
  • DilTürkçe
  • Boyut29.3M
  • Versiyon2.2.7
101 Yüzbir Okey Extra – Online Apk indir

101 Yüzbir Okey Extra – Online Apk indir

101 Yüzbir Okey Extra – Online (APK) indir, Android okey oyunu arkadaşlarınla yüzbir okeyi canlı oyna, sohbet et, ücretsiz indir, altın ve çip kazan. Öncelikle...

101 Yüzbir Okey Extra – Online (APK) indir, Android okey oyunu arkadaşlarınla yüzbir okeyi canlı oyna, sohbet et, ücretsiz indir, altın ve çip kazan.

Öncelikle Facebook için piyasaya sunulan ve çok kısa bir sürede ortalama 1 milyondan fazla kişinin oynamaya başladığı 101 Yüzbir Okey Extra – Online, çıkardığı Android işletim sistemli telefon sürümü ile yine online okey oyunları içerisinde zirvedeki yerini korumaya devam etmektedir. 101 Yüzbir Okey Extra – Online APK Android oyun bu başarısı belli bir zaman sonra pek çok rakibinin de ortaya çıkmasına neden olmuştur. Ancak online okey oyunları içerisinde kolay oynanabilirliği ve kullanıcı dostu menüleri ile uygulama halen Türkiye’nin en çok oynanan okey oyunudur.

101 Yüzbir Okey Extra – Online Özellikleri

Yüzbir Okey Plus’un en güzel özelliklerinden birisi tamamen ücretsiz bir oyun deneyimini kullanıcılarına sunmasıdır. Facebook’tan sonra Android işletim sistemli telefonlar için çıkarılan sürümünün de ücretsiz olması oyunun popülerliğinin Android telefonlar üzerinde de sürmesini sağlamıştır.

Edge, 3G ya da WiFi ile online bir şekilde farklı telefon kullanıcıları ile oynanabilen 101 Yüzbir Okey Extra – Online online olan arkadaşların masalarına tek bir tıklama yardımı ile hemen dahil olabilmek mümkündür. 101 Yüzbir Okey Extra – Online APK Android okey oyunu oynarken bir yandan da sohbet ederek yeni insanlar ile tanışma ve çok daha geniş bir sosyal ağa sahip olabilme olanağı bulunmaktadır.

101 Yüzbir Okey Extra – Online APK Android indir

Okey oynamanın en büyük ve en önemli avantajı; uygulamanın Android işletim sistemli telefonlara ilk indirildiğinde ve her gün oyuna giriş yapıldığında binlerce çipi bedava olarak kullanıcılarına hediye etmesidir. 101 Yüzbir Okey Extra – Online Apk Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

101 Yüzbir Okey Extra – Online Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitoygames.yuzbirextra&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. Güzin

    Bu oyunun yüklenmesini istiyorum lütfen hemen yükleyin