Telefon Kılıfı Yap
Telefon Kılıfı Yap

Telefon Kılıfı Yap

Android Telefon Kılıfı Yap APK indir, telefon kılıfı yapma oyunu basit görselli ve yaratıcılığınızı ön plana çıkartan telefon kılıfı yapımı oyunudur. Crazy Labs tarafından geliştirilen...

Android Telefon Kılıfı Yap APK indir, telefon kılıfı yapma oyunu basit görselli ve yaratıcılığınızı ön plana çıkartan telefon kılıfı yapımı oyunudur.

Crazy Labs tarafından geliştirilen Telefon Kılıfı Yap oyununda Android telefon ve tabletler için kılıf tasarımı yapıyorsunuz. Küçüklerin ve büyük oyun severlerin beğenerek oynayacağı bir tür simülasyon oyundur.

Telefon Kılıfı Yapma Oyunu İndir

Yaratıcılık ve tasarım ruhunuzu ortaya çıkartabilen Telefon Kılıfı Yapma oyunu oynaması güvenli ve eğlencelidir. Öncelikle oyun içerisinde boyama, sim dökme, renk paletler, parlatma ve daha birçok özelleştirme seçenekleri vardır.

Mağazanıza gelen müşterinizin siparişine göre telefon kılıfları yapıyorsunuz. Telefon kılıfı yapma Android APK oyununda görevleri tamamlayınca özel ödüller veriliyor. Seviye atladıkça daha iyi akıllı telefon kılıfları tasarlamanız isteniyor. Mağazanızı daha çekici bir ortama dönüştürmek için mağazanızı yeniliyorsunuz.

Telefon Kılıfı Yapma APK oyunu içerisinde mağazanız içerisinde renkler, süsler, mobilyalar ve daha birçok güzelleştirmeler yapıyorsunuz. Kısacası mağazanızı süsleyin, renkledirin ve telefon kılıfı tasarlayarak ilerleyin.

Android Telefon Kılıfı Yap indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *