1DM: Browser & Video Download Apk indir
 • Ücretsiz
 • GeliştiriciVicky Bonick
 • DilTürkçe
 • Boyut44.9 MB
 • Versiyon15.9
1DM: Browser & Video Download Apk indir

1DM: Browser & Video Download Apk indir

1DM: Browser & Video Download APK indir, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir tarayıcı ve video indirme uygulamasıdır. 1DM tarayıcı ile internet üzerinde gezinirken,...

1DM: Browser & Video Download APK indir, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir tarayıcı ve video indirme uygulamasıdır. 1DM tarayıcı ile internet üzerinde gezinirken, video izlerken veya müzik dinlerken, indirmek istediğiniz içerikleri hızlı ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

1DM: Browser & Video Download APK indir, birçok popüler video platformu (YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Dailymotion vb.) için video indirme özelliği sunar. Ayrıca uygulama, parça parça indirme özelliği sayesinde, büyük dosyaları daha hızlı ve stabil indirebilmenizi sağlar. Ayrıca, indirme sırasında internet bağlantısı kesilse bile, kaldığınız yerden indirme işlemini devam ettirebilirsiniz.

1DM ayrıca, dahili bir dosya yöneticisi, hızlı indirme öncelikleri, arka plan indirme desteği ve kendi inşa ettiği web tarayıcısı ile birlikte gelir. Bunların yanı sıra, uygulama ücretsiz olarak indirilebilir ve reklam içermez.

1DM: Browser & Video Download Uygulaması Nasıl Kullanılır?

1DM: Browser & Video Download APK Android uygulamasını kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. 1DM uygulamasını Google Play Store’dan indirin ve kurun.
 2. Uygulamayı açın ve sağ alt köşedeki indirme butonuna dokunun.
 3. Açılan tarayıcıda, indirmek istediğiniz videoyu veya dosyayı arayın ve açın.
 4. Video oynatıcısı yüklendikten sonra, alt tarafta beliren “İndir” butonuna dokunun.
 5. İndirmenin başlaması için, indirme ayarlarını belirleyin.
 6. İndirilen dosyaları yönetmek için, ana menüde yer alan “İndirilenler” sekmesine gidin.
 7. Yönetmek istediğiniz dosyayı seçin ve yönetmek için gerekli işlevleri kullanın. Örneğin, dosyayı açmak, silmek veya yeniden adlandırmak için yanındaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

Not: 1DM: Browser & Video Download uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır ancak, bazı özellikler için uygulama içi satın alımlar gerekebilir. Ayrıca, video indirme işlemi için, indirmek istediğiniz videonun kullanım haklarına ve kaynak platformun kurallarına uymanız gerektiğini unutmayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *