Bedava Program Oyun indir yukle

AbiWord 2.9.4 Türkçe Ofis

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Çoklu Dil Ücretsiz Sınırsız Kullanım
Dil :
Dosya Boyutu : 9.40 MB
Güncelleme : 5 sene önce
İşletim Sistemi : Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / XP64 / Vista64 / Windows7 64 / Windows8 / Windows8 64

AbiWord indir Download

AbiWord indir AbiWord son sürüm türkçe indir

AbiWord türkçe free download ücretsiz kelime işlemci ofis office programıdır. Windows, Linux, QNX, FreeBSD, Mac ve Solaris gibi geniş çaplı işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabilir. Sitemizden bilgisayarınıza bedava indirebilmek için hemen indir butonuna tıklayarak download 1 e de tıkladıktan sonra indirme işlemi başlar. Şimdi sizlere özelliklerinden ve tanıtımından bahsedelim.

AbiWord 2.9.4 Son Sürüm Programı Tanıtımı

Microsoft word programı benzeri bedava kelime işlemci programıdır. Sözcük işleme görevleri geniş kapsamlı çeşitli özellikler içerir. Kullanmak istediğiniz işletim sistemine çoklu platform ile eşlik eder. OpenOffice.org belgeleri, Microsoft Word belgeleri, WordPerfect belgeler, Zengin Metin Biçimi belgeleri, gibi geniş çaplı uygulamaları ile çalışmaktadır.

HTML web sayfaları ve daha bir çok endüstri standardı belge türleri ile okuma ve yazma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gelişmiş belge düzeni ile profesyonel bir şekilde çalışır. Gelişmiş belge düzeni seçenekleri kullanılarak belgenizi düzenlersiniz.

Belgelerinizin görünümünün daha iyi hale getirebilmek için tablolama,resimler,dipnotlar,listeleme yöntemi, son notlar ve stilme yöntemlerini kullanarak belgelerinizi üst seviyede düzenleyebilirsiniz. Uluslararası anlaşmaları da mevcuttur. Çoklı dil ile istediğiniz dili seçebilirsiniz. En yaygın ve ortak dilde kullanabilirsiniz. Sözlükte 30’dan fazla dil içerir.

AbiWord Kelime İşlemci Programı Özellikleri

  • Belgelerde metinler yazabilirsiniz.
  • Yazıları düzenleyebilirsiniz.
  • Ücretsiz bedava indirebilirsiniz.
  • Çoklu dil kullanımı mevcuttur.
  • Bilgisayarı yormaz hızlı çalışır.

AbiWord Download Programı Ekran Görüntüsü Resimleri

AbiWord 2.9.4 download AbiWord free download AbiWord 2.9.4 son sürüm indir AbiWord indir AbiWord türkçe indir AbiWord 2.9.4 office

 

 

 

AbiWord Türkçe Programı Nasıl Kullanılır Video Anlatımı

Aşağıdaki programın videosunu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü izlemeniz halinde programın özelliklerini daha iyi bileceksiniz. Böyleliklede programın kullanımından en iyi şekilde bilgi sahibi olacaksınız.

Etiketler: ,

Popüler Ofis Programları Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz