Action
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMirillis Ltd.
  • Dilİngilizce
  • Boyut18.02 MB
  • Versiyon1.25.3.0

Action

Action indir, HD kalitede video çekme, ekran görüntüsü alma kaydedici ve oyunlarda FPS kalitesini belirleme özelliği bulunan Action Windows ücretsiz indir. Masaüstünden görüntü...

Action indir, HD kalitede video çekme, ekran görüntüsü alma kaydedici ve oyunlarda FPS kalitesini belirleme özelliği bulunan Action Windows ücretsiz indir.

Masaüstünden görüntü almak için klavyedeki tuşlardan faydalanılabilir ama bunu daha profesyonel bir şekilde yapmak için kullanımı kolay bir uygulama tercih etmek daha doğrudur. Alanında uzman Action uygulaması ile sadece ekran görüntüsü almakla kalmaz; video kayıtları da yapabilirsiniz. Kayıt programları kategorisinde yer alan Action ücretli bir uygulamadır.

Action Ekran Kaydedici indir

Ekranda açık olan uygulama içi ya da dışı görüntülerin video kaydı altına alınmasını sağlayan ekran kaydedici programı, bilgisayar sistemini daha az yorması ile bilinir. Aynı kategorideki diğer uygulamalara oranla sistemi az etkilemesi oldukça önemli bir özelliktir. Program ile ayrıca ses kaydı yapmak da mümkündür. Hem ses kayıtları hem video kayıtları HD kalitesinde alınabilir. Uygulama ile çekim yaparken saniye başına kare adedini yani FPS’yi belirleme, ekran üzerinde kare sayısının gösterilmesi gibi özellikler de kullanılabiliyor. Action ekran kaydedici, oyun ve masaüstü görüntüleri için farklı kaydetme seçenekleri sunuyor. Uygulama içindeki hazır şablonlar ile videoları hızlıca paylaşmak mümkün.

Action Kullanımı

Action ücretsiz video kaydedici programın deneme sürümünün kullanışlı olduğu söylenemez ama tam sürümde çok pratiktir. Deneme sürümünde videolar arasına reklam eklenmesi gibi bir durum söz konusu. Tam sürüm ile kurduğunuz uygulamayı açtıktan sonra video kaydı için ekranda hemen görünen kırmızı kayıt düğmesine tıklanmalıdır. Action video kaydediciyi sağ üst kısımdaki menüden video, fotoğraf, ses ve uygulama ayarları kategorilerinden ihtiyaç duyabileceğiniz detayları kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Action programın sol penceresinde ise çekilen video ve fotoğraflar yer alıyor. Ücretsiz ekran kayıt programlarını kategorimize tıklayarak indirebilirsiniz. Ekran kayıt programları indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *