Bandicam
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciBandicam
  • DilTürkçe
  • Boyut16.8 MB
  • Versiyon1.0

Bandicam

Bandicam indir, ekran videosu kaydetme ve ekran görüntüsü alma programı Bandicam ücretsiz son sürümü indirin ve tüm formatlarda görüntü kaydet. Bandicam indir, Özellikle...

Bandicam indir, ekran videosu kaydetme ve ekran görüntüsü alma programı Bandicam ücretsiz son sürümü indirin ve tüm formatlarda görüntü kaydet.

Bandicam indir, Özellikle oyun severler için oynanış sırasında kayıt almak önemli bir husustur. Bunun yanında kimi zaman yapılan işlemlere yönelik masaüstünden görüntü yakalamak gerekebilir. Bu açıdan ihtiyaçlarınızı karşılayacak Bandicam, yüksek kalitesi ile en favori ekran kaydedici programı kabul edilebilir. Kullanıcısına birçok kolaylık sunan Bandicam ücretsiz ekran kaydedici ile uzun süreli kayıtlar yapabilirsiniz.

Bandicam Ücretsiz indir

Bandicam Özellikleri

Bandicam ekran kaydetme programı ile BMP, JPG ve PNG türünde görüntüler yakalayabilir; AVI veMP4 formatında dikdörtgen ekran kayıtları alabilirsiniz. Küçük boyutlu videolar alabileceğiniz gibi 24 saat ara vermeden video kaydı yapmak da mümkündür. Program ile çektiğiniz videoları, Youtube’a yüklemek için dönüştürme yapmanıza gerek yoktur. Uygulama ile ayrıca DirectX kayıtlarını AVI ve MP4 formatlarında yapabilirsiniz. Video çekim konusunda kalitesi ile bilinen programın 3840×2160 çözünürlükte video çektiği biliniyor. Bandicam’da Xvid, MJPEG, MP2, MPEG-1, H.264 ve PCM desteği mevcuttur. Programı kurduktan sonra kayıt etmek için tek tuşa bir basmak yeterli olacaktır. Ekran görüntüsü alımı içinse pratik kısa yolları kullanabilirsiniz.

Bandicam Fiyatı

Bandicam ücretsiz ücretli olarak sunulan programlardan birisidir. Alanında en iyilerden olan uygulamayı edinmek için birçok farklı kanaldan ödeme yapma imkânı vardır. En çok tercih edilen ödeme yöntemi ise Paypal ve kredi kartıdır. Bilgisayar için sadece Bandicam uygulamasını içeren paketi internet ortamında yaklaşık 40 dolara temin edebilirsiniz. Bandicam yanında Bandicut uygulamasını içeren paketin fiyatı ise ortalama 60 dolar civarındadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *