Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader APK indir, PDF dökümanlarını düzenleme, hızlı okuma, paylaşma ve Adobe Acrobat Reader Android ile dosyaları PDF’e çevirme ve not e-imza...

Adobe Acrobat Reader APK indir, PDF dökümanlarını düzenleme, hızlı okuma, paylaşma ve Adobe Acrobat Reader Android ile dosyaları PDF’e çevirme ve not e-imza ekleme uygulamasıdır.

Adobe Acrobat Reader, dünyadaki en popüler PDF uygulamalarından birisidir. Yapımcısının Adobe olması, uygulamanın verdiği güveni arttırmaktadır.

Adobe Acrobat Reader Özellikleri

Adobe Acrobat Reader, telefon ve tabletinizden PDF dosyalarına kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayan uygulama sayesinde PDF dosyalarını indirebilir, paylaşabilir ve üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Uygulamanın farklı modları bulunmakta olup bu sayede uzun süreli kullanımda size kolaylık sağlar. Dilerseniz sayfanın tamamını görebilir dilerseniz de kaydırma modu ile okudukça sayfayı göz hizasına çekebilirsiniz. Karanlık modu kullanmak özellikle havanın karanlık olduğu zamanlarda ekstra rahatlık sağlar. Ayrıca şarjınızın da daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.

Adobe Acrobat Reader Android APK uygulamasını indirdikten sonra bir hesap açabilir ve hesabı olan bir arkadaşınızı da uygulamayı düzenlemeye davet edebilirsiniz. Bu sayede birbirinizin yazdığı PDF notları görüntüleme ve değiştirme imkânı bulunursunuz. Ayrıca dosyada yapılan her değişiklik sonrasında tarafınıza bildirim gönderilmesi güncellemeleri kaçırmanızın önüne geçecektir.

Adobe Acrobat Reader Android APK indir

Yaklaşık 5 milyon kişi tarafından aktif olarak kullanılan Adobe Acrobat Reader APK Android uygulamayı yükleyebilmek için cihazınızda 226 MB boş yer bulunması yeterlidir. Adobe Acrobat Reader PDF düzenleme uygulaması için minimum ihtiyaç duyacağınız android sürümü ise 5’tir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *