Adobe Lightroom APK

Adobe Lightroom APK

Android için Adobe Lightroom APK indir, resim ve fotoğraf düzenleyici uygulaması olan Adobe Photoshop Lightroom: Photo Editor ücretsiz ve Türkçe indir. Adobe Lightroom APK dosyası,...

Android için Adobe Lightroom APK indir, resim ve fotoğraf düzenleyici uygulaması olan Adobe Photoshop Lightroom: Photo Editor ücretsiz ve Türkçe indir.

Adobe Lightroom APK dosyası, android tabanlı cihazlarda kullanıma uygundur. Bu uygulama ile fotoğraf düzenleme konusunda pek çok özelliğe ulaşabilmek mümkündür. Fotoğrafların pratik bir şekilde düzenlenebilmesine, görsellerde kırpma ve efekt verme gibi düzenlemelerin yapılmasına olanak sağlar. Fotoğrafları kaliteli bir şekilde düzenlemek isteyen kişiler için bu uygulama en doğru tercih olacaktır. Uygulama içerisinde bulunan crop seçeneği ile fotoğrafları kırpabilmek mümkündür. Adobe Lightroom fotoğrafların ışık ayarını düzenlemek için ise light menüsünün kullanılması gerekir. Aynı zamanda kullanıcılar fotoğraflara efekt eklemek için ise effects menüsüne tıklayarak, zevklerine göre görselleri çeşitli efektler sayesinde düzenleyebilirler.

Adobe Lightroom APK Özellikleri Nelerdir?

Adobe lightroom APK uygulaması ile fotoğraflar için sunulan çok sayıda özelliğe sahip olunabilir. Bu uygulama ile fotoğraflar üzerinde efekt, ışık, renk ve boyut ayarlamaları gerçekleştirilebilir. Her kullanıcının isteklerine göre sevebileceği çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Fotoğraf üzerinde yapılan ayarlamalar sağ üst köşedeki üç nokta simgesine tıklanarak kaydedilebilir. Ardından paste settings seçeneğine tıklayarak, düzenlenmiş olan fotoğraf kullanılmaya başlanabilir. Fotoğrafları muhteşem bir şekilde düzenleyebilmek için, bu uygulama pek çok ayarı kullanıcılarına sunar.

Adobe Lightroom Android APK indir

Adobe Lightroom CC Android telefon ve tabletlere ücretsiz Adobe Lightroom APK indirip fotoğraf düzenlemeleri yapabilirsiniz. En iyi fotoğraf düzenleyici, efekt, renk, ışık ayarlamaları ve HDR kamera gelişmiş seçenekleriyle hizmet vermektedir. Bütün özellikleri ücretsiz kullanabilirsiniz. Ayrıca vektörel çizimler ve tasarım yapmanıza imkan tanıyan Adobe Illustrator Draw APK uygulamasını da sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Adobe Illustrator Draw APK

Adobe Lightroom Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *