American Truck Simulator
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciSCS Software
  • Dilİngilizce
  • Versiyon1.0
American Truck Simulator

American Truck Simulator

American Truck Simulator indir, tır sürme ve yük taşıma oyunlarını sevenler için American Truck Simulator oyunu ücretsiz indirip tır simülasyonunu oyna. American Truck Simulator indir,...

American Truck Simulator indir, tır sürme ve yük taşıma oyunlarını sevenler için American Truck Simulator oyunu ücretsiz indirip tır simülasyonunu oyna.

American Truck Simulator indir, Tır simülasyonu oyunları pek çok oyun severin daha önce geliştirilmiş olan oyunlardan aşina oldukları ve oldukça ilgi gösterdikleri oyunlardan biridir. SCS Software tarafından geliştirilip beğenilere sunulmuş olan American Truck Simulator (Tır Sürme oyunu) Amerika eyaletlerinin yollarında gerçeğe yakın bir tır sürme deneyimi yaşatmaktadır. Oyunun geliştirilmesini üstlenen yazılım şirketi, yol görselliğinin daha gerçeğe yakın nitelikte olması için Google Maps aracından destek aldıklarını açıklamıştır.

American Truck Simulator Oyunu indir

Pek çok tır simülasyon oyunları ile başlangıç olarak benzer konuyu hedef alan oyunda, oyuncular sıfırdan başlamakta ve kendilerine ait araçları olmadan görevler tamamlayarak kendi tırlarının sahibi olmaktadır. Tamamlanan görevler sonunda maddi anlamda güçlenen oyuncuların beğendikleri özelliklerde tır satın alarak yük taşımaları mümkün olmaktadır. Türkçe içeriğe sahip seçenekleri bulunan American Truck Simulator oyununu ilgili yerlerden indirerek sorunsuz bir şekilde oynamaya başlanabilir.

American Truck Simulator Kurulumu

Oyun indirme siteleri aracılığı ile kolaylıkla bilgisayara indirilebilecek olan tır simülatörü oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilir bir oyundur. Birçok bilgisayarın sistem özellikleri ile uyumlu ve sorunsuz çalışmasından dolayı da kasma ya da donma gibi sorunları yaşamadan oyunun keyfini çıkarmak mümkündür. Ayrıca bu oyunu çeşitli oyun sitelerinden takip ederek yeni gelen güncellemeleri kısa sürede öğrenmek ve indirmek de mümkün olacaktır. Yaklaşık 3Gb boş alana ihtiyaç duyan oyun tır simülatör oyunlarına ilgisi olanların severek oynayabileceği özelliklere sahiptir.

American Truck Simulator 2 oyunu ücretsiz indirip oynamak isteyenler için linki bırakıyorum. American Truck Simulator 2 oyunu indir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *