Euro Truck Simulator 2
Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 indir, Türkçe ve ücretsiz tır simülatörü oyunu olan Euro Truck Simulator 2 oyunu online oynayabilir ve şehirlere yük taşıma oyunudur. Euro...

Euro Truck Simulator 2 indir, Türkçe ve ücretsiz tır simülatörü oyunu olan Euro Truck Simulator 2 oyunu online oynayabilir ve şehirlere yük taşıma oyunudur.

Euro Truck Simulator 2 indir, Tır simülasyon oyunu türleri arasında birinciliği kimselere kaptırmayan bu oyun gerçekçi oynayış şekli ile her daim göz doldurmaktadır. Sadece bir tır oyunu olmasına rağmen gelişmiş görsel efektleri ve başarılı grafikleri ile iyi bir seçenek olan oyunda çok sayıda farklı mekâna doğru direksiyon sallanarak yeni yerler keşfedebilmek mümkündür. Euro Truck Simulator 2 ücretsiz, serinin ilk oyununun oldukça sevilmesi ve tutulmasının ardından piyasaya çıkarılan ve en az ilki kadar popüler olmayı başaran devam oyunudur.

Euro Truck Simulator 2 indir

Eşsiz tır görselleri ile göz kamaştıran oyun, kişiselleştirebilme imkânı sağlayan radyosu ile dikkat çekmektedir. Euro Truck Simulator 2 ilk oyuna göre çok daha geniş bir yol haritası ile daha uzun bir oyun deneyimi keyfini garanti etmektedir. Piyasadaki çeşitli tır simülasyonları içerisinde ünlü araç markalarının en iyi modellerini sanal dünyaya taşıması ile ayrı bir yeri bulunan Euro Truck 2’de araçlar üzerinde farklı özelleştirmeler yaparak güçlendirilmelerini sağlama imkânı bulunur.

Euro Truck 2 Oyunu Yepyeni Bir Deneyim

Euro Truck Simulator 2 oyunu dünya üzerindeki farklı pek çok şehri bünyesinde barındıran ve buralara seyahat edilebilmesine imkan veren Euro Truck 2, bu özelliği ile oldukça kaliteli bir tır simülasyon oyunudur. Ülkeler arasındaki sevkiyatları tam zamanında yapabilmek üzerine kurulu bir senaryo ile işleyen oyun, kamyon simülasyonlarından keyif alan oyuncular için ideal olarak nitelendirilebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *