Among Us indir

Among Us indir

Among Us APK indir,  yada indirmeden oyna, Türkçe Among Us Android  aksiyon oyunları arasında yer alan online oyuncular ile oynanabilen uzay gemisi oyunudur....

Among Us APK indir,  yada indirmeden oyna, Türkçe Among Us Android  aksiyon oyunları arasında yer alan online oyuncular ile oynanabilen uzay gemisi oyunudur.

Among Us indir, Android telefon ve tabletlerde en çok indirilip oynanan online uzay gemisi oyunudur. Among Us aksiyon dolu oyunu ister arkadaşlarınızla birlikte Wi-fi üzerinden oynayın yada bireysel olarak oynayabilirsiniz.

Among us Oyunu Özellikleri

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Among Us Android APK oyunu ücretsiz ve Türkçe sürümü ile karşımıza çıkmaktadır. Among Us Türkçe Android oyunu içerisinde yazılı sohbet, uzay geminizin rengini ve şapkasını seçme gibi seçenekler bulunmaktadır.

Among Us Android oyunu görevler ile dolu olan ve zengin discord entegrasyonu ile karşımıza çıkmaktadır. Among Us oyunu çevirim içi (online) oynayabilir ve keyif verici grafik ses efektleri ile dikkatleri üzerine toplayan aksiyon oyunudur. Among Us Android APK oyununda uzay geminiz ile şüpheli uzay gemisini tespit etmeye çalışıyorsunuz. Katili tespit ettiktek sonra uzay araştırmalarınıza devam ediyorsunuz.

Among Us Android APK indir

Among Us aksiyon oyunları arasında yer alan oldukça geniş bir oyuncu kitlesine hitap eden bir oyundur. Among Us Android APK‘yı ücretsiz ve Türkçe olarak indirip oynayabilirsiniz.

Among Us Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innersloth.spacemafia&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *