Avakin Life 3 Boyutlu Sanal Dünya
Avakin Life 3 Boyutlu Sanal Dünya

Avakin Life 3 Boyutlu Sanal Dünya

Avakin Life APK indir, 3 boyutlu sanal dünya oyunu ile sosyalleş, yarış ve yeni arkadaşlar edin. Avakin Life  rol yapma oyununda karakterinizi kişiselleştirin. Avakin Life...

Avakin Life APK indir, 3 boyutlu sanal dünya oyunu ile sosyalleş, yarış ve yeni arkadaşlar edin. Avakin Life  rol yapma oyununda karakterinizi kişiselleştirin.

Avakin Life 3 Boyutlu Sanal Dünya, son zamanların popüler rol yapma oyunlarından birisidir. Oyunun rakiplerinden bir adım öne çıkmasının nedeni ise 3 boyutlu grafiklere sahip olmasıdır. Bu sayede daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanız mümkündür.

Avakin Life 3 Boyutlu Sanal Dünya Özellikleri

Birkaç dakika içerisinde Avakin Life 3 APK dosyasını indirerek kurulumunu tamamlayabileceğiniz oyunu ücretsiz bir şekilde oynamanız mümkündür. Oyuna başlarken öncelikle kendi karakterinizi oluşturmanız gerekecektir. Bu noktada oldukça zengin seçenekler mevcuttur. Vücudun her parçası üzerinde değişiklik yaparak hayalinizdeki karakteri oluşturmanız mümkündür.

3 boyutlu sanal dünya oyunu içerisinde karakterinizin kıyafetlerini baştan aşağı değiştirerek tarzınızı konuşturabilirsiniz. Daha sonra evinizin dekoru üzerinde değişiklikler yapabilir, yeni eşyalar alabilirsiniz.

Oyunda yalnızca fiziksel değil duygusal değişimler de önemlidir. Yeni insanlarla tanışarak sosyalleşmeniz ve arkadaşlarınızı evinize davet etmeniz ya da dışarıda buluşmanız mümkündür.

Avakin Life 3 Apk indir

Zengin mekanlarının yanı sıra animasyonlarıyla da piyasadaki en iyi oyunlar arasında yer alan Avakin Life APK Boyutlu Sanal Dünya, cihazınızda 100 MB gibi küçük bir yer kaplanmaktadır. Milyonlarca kişi tarafından ilgi gören oyun için ihtiyaç duyulan minimum Android sürümü ise 4.4’tür.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *