Ancient Battle indir
Ancient Battle indir

Ancient Battle indir

Ancient Battle APK indir, Android strateji oyununda hayatta kalma mücadelesi veriyorsun. Ancient Battle oyununda PvP savaş deneyiminde krallık için savaş. Ancient Battle APK...

Ancient Battle APK indir, Android strateji oyununda hayatta kalma mücadelesi veriyorsun. Ancient Battle oyununda PvP savaş deneyiminde krallık için savaş.

Ancient Battle APK Android oyunu strateji türü savaş oyunudur. Oyunda krallar aynı toprakları istemesiyle çıkan savaşta gerçek zafer sahibi olabilmek için askerlerini topla güçlü ol ve savaş.

Ancient Battle APK Android indir

Eşsiz bir savaş simülasyonu oyununda askerlerini toplayarak haritalarda koşuyorsunuz. Ne kadar çok askeriniz varsa o kadar güçlüsünüz. Ancient Battle APK Android oyununda düşmanları fethetmek için Şövalyeler ve okçular bulunmaktadır. Savaş birliklerinizle beraber büyülerinizi ve savaşçılarınızı geliştirerek daha hızlı fetihler gerçekleştirebilirsiniz.

Benzersiz bir savaş deneyimi sunan strateji oyununda PvP online savaşlarada katılabiliyorsunuz. Hayatta kal ve fethet mantığıyla Antik Savaş arenalarında ustalaşarak daha fazla bölge fethet. Ancient Battle APK Android oyunu kaliteli grafikleri ve kolay oynanışıyla bağımlılık yapıyor. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirilebilir.

Ancient Battle Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mandrillvr.AncientBattleioV3&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *