Brain Out: Geçebilir misiniz? Apk indir
Brain Out: Geçebilir misiniz? Apk indir

Brain Out: Geçebilir misiniz? Apk indir

Brain Out: Geçebilir misiniz? APK indir, Android zeka bulmaca ve IQ test etme oyunudur. Brain Out soru ve cevaplarıyla zihninizi rahatlatın ve test edin. Brain...

Brain Out: Geçebilir misiniz? APK indir, Android zeka bulmaca ve IQ test etme oyunudur. Brain Out soru ve cevaplarıyla zihninizi rahatlatın ve test edin.

Brain Out: Geçebilir misiniz? APK indir, Android zor zeka oyunları ve farklı tarzdaki bilmeceleriyle IQ’unuzu test edebilirsiniz. Arkadaşlarınıza IQ seviyenizin ne kadar yüksek olduğunu gösterebilirsiniz.

Brain Out: Geçebilir misiniz? Oyun Özellikleri

Zorlu bulmaca oyununda mantıksal düşünme, refleksleriniz, doğruluk, yaratıcılık ve hafıza yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Brain Out: Geçebilir misiniz? APK Android zeka bulmacası oyununda bulmacaları zekanızı kullanarak çözün. Yaratıcı düşünmenizi ortaya çıkartan soruları yanıtlayarak seviye atlayabilirsiniz.

Brain Out: Geçebilir misiniz? APK oyununda en ilginç bulmacaları çözerek IQ seviyenizi test edebilirsiniz. Kolaylıkla oynayabileceğiniz zeka bulmacası oyununda mizahsal görevlerde yer almaktadır. Komik ses efektleriyle ve soruları tuhafsal cevapları yer almaktadır. Beyin gücünüzü artırmak için içerisinde çeşitli sorular yer almaktadır.

Brain Out: Geçebilir misiniz? APK Android indir

Oyun içerisinde beyinsel yeteneklerinizi ortaya çıkartabilecek düzeyde sorular bulunmaktadır. Hayal gücünüzü ve zeka seviyenizi bu oyunla ortaya çıkartabilirsiniz. Brain Out: Geçebilir misiniz? APK Android oyununda üçlü testleri kullanabilirsiniz. BU sayede IQ ve EQ seviyenizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Brain Out Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mind.quiz.brain.out&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *