Assoluto Racing indir
Assoluto Racing indir

Assoluto Racing indir

Assoluto Racing APK indir, Android yarış oyununda çok oyunculu çevirimiçi drift ve race yarışları yapın. Assoluto Racing gerçek rakiplerinle online yarışın. Assoluto Racing APK Android...

Assoluto Racing APK indir, Android yarış oyununda çok oyunculu çevirimiçi drift ve race yarışları yapın. Assoluto Racing gerçek rakiplerinle online yarışın.

Assoluto Racing APK Android işletim sistemine ait olan tablet ya da telefonlara indirilebilen ve oynanan bir araba yarışı oyunudur. Bu oyun içerisinde online olarak araba yarışı yapılır. Aynı zamanda diğer kullanıcılar ile online olarak yarış yapılabilir. Bu oyunda kişiler kendi arabalarını kendi zevklerine göre tasarlayabilir. Mercedes, BMW gibi dünya çapında çok ünlü olan marka arabalar alınarak kullanılabilir.

Assoluto Racing APK Özellikleri

Assoluto Racing APK mobil cihazlar üzerinden oynanan bir tür araba yarış ve drift oyunudur. Araba içerisinde çok çeşitli grafikler bulunmaktadır. Kişiler kendi tasarladıkları araçlar ile yarışlara katıla bilir ya da drift yapa bilir. Arabada yer alan gerçekçi fizik motoru ile diğer yarış oyunlarından çok daha farklı bir deneyim sunar. Aracın içerisindeki özellikler değiştirilebilir.

Oyunun ara yüzü ve kullanımı oldukça basit olduğu için kolay kontroller aracılığıyla araca hükmedilir. Assoluto Racing APK Android oyun içerisinde çoklu oyuncu desteği de bulunmaktadır. Bu sayede en fazla 8 kişi ile dünyanın pek çok yerinden katılan katılımcılar ile yarış yapıla bilmektedir.

Assoluto Racing Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.infinityvector.assolutoracing&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *