Batak Tekli, Eşli, Koz Maça indir
Batak Tekli, Eşli, Koz Maça indir

Batak Tekli, Eşli, Koz Maça indir

Batak – Tekli, Eşli İnternetsiz Batak APK indir, ihaleli batak oyunu ilerlemeli batak modu, eşli, gömmeli, koz maça ve internetsiz 3 5 8 batak oyunudur....

Batak – Tekli, Eşli İnternetsiz Batak APK indir, ihaleli batak oyunu ilerlemeli batak modu, eşli, gömmeli, koz maça ve internetsiz 3 5 8 batak oyunudur.

Batak – Tekli, Eşli İnternetsiz Batak APK son dönemlerde en çok tercih edilen batak oyunlarından biridir. Bu oyun Android işletim sistemine ait olan her türlü telefona ya da tablete indirilebilir. Ücretsiz bir şekilde indirilen bu oyun ile kişiler her oyun türüne ulaşa bilir. Bu oyun çevrim içi olmadan ve yapay zekalarla oynanan bir oyundur. Yani kişinin rakipleri yapay zekadır. Gerçek kişilerle oynanmaz.

Batak – Tekli, Eşli İnternetsiz Batak APK indir

Batak- Tekli, Eşli İnternetsiz Batak APK ara yüzü kolay olan bir oyun olduğu için batak oyununu bilen herkes tarafından indirilip oynanabilen bir oyundur. Kişiler internete bağlanmadan 3- 5- 8 batak, gömmeli batak, koz maça, eşli batak ve ihaleli batak oynayabilir. Oyun içerisinde ilerlemeli batak modu bulunmaktadır. Kişiler kendi seviyelerine uygun olan düzeyi seçer ve bu modda oynaya bilir.

Aynı zamanda oyundan istedikleri zaman çıkıp istedikleri zaman yeniden oyuna girebilirler. Batak Tekli, Eşli, Koz Maça APK Android oyun hız ayarı, ses ayarı, otomatik atak atış ayarları yapılmaktadır. Aynı zamanda el sayısı da kişi tarafından belirlenir.

Alper Games batak oyunu online oynanabilen ücretsiz batak oyunu indirmek için Batak Online HD APK Android oyununu buradan indirebilirsiniz.

Batak online HD APK indir

Batak – Tekli, Eşli, Koz Maça Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.game.pisti&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *