Modern Strike Online Savaş
Modern Strike Online Savaş

Modern Strike Online Savaş

Android Modern Strike Online Savaş APK indir, birinci şahıs nişancı PvP türü oyunu olan Modern Strike Online FPS oyunu ücretsiz indir çevirimiçi oyna....

Android Modern Strike Online Savaş APK indir, birinci şahıs nişancı PvP türü oyunu olan Modern Strike Online FPS oyunu ücretsiz indir çevirimiçi oyna.

FPS türünde bir oyun olan Modern Strike Online Savaş yüksek görüntü kalitesine sahip grafiklerle yüksek gerçekçilik sunmaktadır. Ses efektleri ise oyundan alacağınız keyfi arttırmayı amaçlamaktadır.

Modern Strike Online Savaş Oyunu

Teröristler ile özel kuvvetlerin savaşını konu alan oyunda tekli ya da grup savaşlarına girmeniz mümkündür. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Oyunlarda random grup seçimleri olabileceği gibi arkadaşlarınızla birlikte de savaşa başlayabilirsiniz.

50’nin üzerinde silah seçeneği bulunan Modern Strike Online Savaş oyunu için cihazınızın yüksek özelliklere sahip olmasına da gerek yoktur. Düşük özellikli cihazlarda da rahatlıkla oynamanız mümkündür.

Modern Strike Online Savaş, aksiyon ve savaş oyunları arasında yer almaktadır. Kıbrıs’ta geliştirilen ve 50 milyonun üzerinde kişi tarafından indirilmiş olan oyunla ilgili on binlerce yorum bulunmaktadır. Oyuncuların beklentileri doğrultusunda sık sık yeni güncellemeler de sunan Modern Strike Online Savaş cihazınızda yaklaşık 100 MB yer kaplamaktadır. 4.4 ve üzeri Android işletim sistemine sahip cihazlarda sorunsuz şekilde oyunu oynamanız mümkündür.

Modern Strike Online Savaş APK indir

Birinci şahıs nişancı oyunu olan Modern Strike Online APK indirip Android telefon ve tabletlerinizde oynayabilirsiniz. Tek veya çok oyunculu 7 savaş modu bulunan oyun türüdür.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *