Battlefield Companion Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciELECTRONIC ARTS
  • DilTürkçe
  • Boyut63M
  • Versiyon3.0.5
Battlefield Companion Apk indir

Battlefield Companion Apk indir

Battlefield Companion APK indir, Battlefield 1 ve Battlefield 4 oyunları için resmi Battlefield yardımcı uygulamasıyla kişiselleştirme ve seviyeni takip et. Battlefield Companion APK...

Battlefield Companion APK indir, Battlefield 1 ve Battlefield 4 oyunları için resmi Battlefield yardımcı uygulamasıyla kişiselleştirme ve seviyeni takip et.

Battlefield Companion APK indir, Electronic Arts tarafından geliştirilen Battlefield oyunlarında kariyerinizi ve arkadaşlarınızın kariyerini takip edebilirsiniz. Oyun içinde kişiselleştirme yapabilir ve seviyenizi takip edebilirsiniz.

Battlefield Companion Uygulaması

Oyun içinde yaptığınız başarımları ve istatistiklerinizi görebilirsiniz. Arkadaşlarınız performanslarını ve seviyelerini takip edebilirsiniz. Kişiselleştirmeler yaparak Battlefield Companion APK Android uygulamasıyla teçhizatınızla ilgili ayarlamalarda yapabilirsiniz. Oyundaki ambleminizi tasarlayabilir ve çeşitli düzenleme araçlarını kullanarak düzenlemeler yapabilirsiniz.

Battlefield Companion APK Android uygulaması ile arkadaş listenizi takip edebilirsiniz. Düzenlemer esnasında çerçeveleme, yakınlaştırma ve kesme araçlarını kullanabilirsiniz. Askeri karakterinizi hareket halindeyken özelleştirebilirsiniz. Battlefield Companion bir Battelog uygulamasının yeni bir versiyonu olup ücretsiz indirilebilmektedir.

Battlefield Companion APK indir

Battlefield 1 ve 4 oyunlarında kişiselleştirme ve karakterinizde özelleştirme yapabilmenize imkan tanıyan bir uygulamadır. Battlefield Companion APK Android telefon ve tabletlerinize indirmeyi ücretsiz indirvip.com sitemizden yapabilirsiniz. Savaş oyununda mobil cihazlarınız üzerinde kolaylıkla düzenlemeler yapabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *