Block Crazy Robo World indir
Block Crazy Robo World indir

Block Crazy Robo World indir

Block Crazy Robo World APK indir, Android simülasyon oyununda inşa et, avlan ve hayat kal. Görkemli birşeyler inşat et, balık tut ve zanaat tarzı oyunu...

Block Crazy Robo World APK indir, Android simülasyon oyununda inşa et, avlan ve hayat kal. Görkemli birşeyler inşat et, balık tut ve zanaat tarzı oyunu oyna.

Block Crazy Robo World APK Android simülasyon kategorisinde bulunan sandbox oyununda kendi blok dünyanızı oluşturuyorsunuz. Oyun içerisinde benzersiz yapılar inşa ederek oynuyorsunuz.

Block Crazy Robo World APK Android indir

Kendi sandbox blok dünyanızı oluşturuyorsunuz. Oyun içerisinde balık tutabilir, evler, kaleler, çiftlikler inşa edebilir ve yeni şeyler üretebilirsiniz. Block Crazy Robo World APK Android oyunu harika zevk veren ve bağımlılık yapan görselleriyle dikkat çekmektedir. Oyun herkes hitap edebilen ve birçok olasılığı bulunan sandbox oyunudur.

Zanaat simülasyonu oyunu blok yapılarla oynanabilen gelişmiş sandbox pikselleriyle dikkat çekmektedir. Block Crazy Robo World APK Android oyununda bina, ofis, hastane, market, kale, tapınak, orman ve otel gibi çeşitli yapılar inşa edebilirsiniz. Daha fazlasını yapabilmeniz için gelişmiş araç gereçler inşa edebilirsiniz.

Block Crazy Robo World Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crazy.block.robo.monster.cliffs.craft&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *