Crowd City Apk indir
Crowd City Apk indir

Crowd City Apk indir

Crowd City APK indir, Android tek oyunculu IO oyunudur. Voodoo tarafından geliştirilen Crowd City basit oynanışlı aksiyon dolu insancıl oyunudur. Crowd City APK indir, Android...

Crowd City APK indir, Android tek oyunculu IO oyunudur. Voodoo tarafından geliştirilen Crowd City basit oynanışlı aksiyon dolu insancıl oyunudur.

Crowd City APK indir, Android aksiyon dolu tek kişilik oynanabilen IO tarzı bir oyundur. Oyun içerisinde bulunan rengarenk karakterlerle akıl almaz bir kalabalık toplayarak ilerliyorsunuz.

Crowd City Oyun Özellikleri

Şehirde ilerlerken insan topluluklarını toplayarak ilerliyorsunuz. Ne kadar çok kalabalık olursanız o kadar fazla para ve puan topluyorsunuz. Şehirdeki ezici üstünlüğünüzü göstermek için ne kadar kalabalık olursanız o kadar iyi olur. Crowd City APK Android IO tarzı oyunda renkli adamlar yer almaktadır.

Crowd City APK oyunda zaman dolmadan önce en çok kalabalığı toplayan kişi siz olun ve ilerleyin. Sistemdeki rakibinize karşı en çok kalabalığı toplayarak liderliği ele geçirin. Mavi, turuncu, kırmızı, sarı ve yeşil karakterde kalabalıklar bulunmaktadır. Aynı renkte olan kalabalık farklı renkte olan kalabalığa karşı yol almaktadır.

Crowd City APK Android indir

Voodoo tarafından geliştirilen aksiyon dolu eğlenceli oyunda en kalabalık topluluğun sahibi siz olmaya çalışın. Crowd City APK Android oyunda ilerledikçe puan kazanıyor ve ne kadar çok adam yerseniz o denli kalabalık oluyorsunuz.

Megapolis şehir kurma simülasyonu oyununun APK dosyasını indirvip.com sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Megapolis şehir kurma apk indir Android oyununda çeşitli şehir kurma ve inşa etme girişimlerinde bulabilirsiniz.

Crowd City Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=io.voodoo.crowdcity&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *