BluTV

BluTV

BluTV APK indir, BluTV giriş yaparak Android mobil telefon ve tabletleriniz üzerinden yerli ve yabancı dizi film sinema filmi izleme uygulamasıdır. BluTV, bir...

BluTV APK indir, BluTV giriş yaparak Android mobil telefon ve tabletleriniz üzerinden yerli ve yabancı dizi film sinema filmi izleme uygulamasıdır.

BluTV, bir dizi ve film izleme uygulamasıdır. Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama BluTV platformunun uygulama versiyonudur.

BluTV Özellikleri

Oldukça kaliteli bir platform olan BluTV sayesinde nerede olduğunuzun hiçbir önemi olmaksızın izleyebileceğiniz binlerce farklı içerik bulunmaktadır. Hemen her televizyon kanalını BluTV üzerinden izlemeniz mümkündür. Üstelik bu kanallar arasına ücretli alternatifler de mevcuttur.

Reklamsız bir şekilde kullanabileceğiniz BluTV uygulamasına özel olarak şekillenen dizi ve filmler vardır. Ayrıca zamanında yayınlanmış ve binlerce kişi tarafından izlenen film ile dizilere de BluTV Android APK üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Telefon ve tabletinizden kullanabileceğiniz BluTV Android TV için abonelik üsküdar eskort oluşturmanız gerekmektedir. Aboneliğinizi aylık; 3, 6 aylık ya da yıllık olarak kullanma imkânınız mevcuttur. İzlediğiniz ancak tamamlayamadığınız içeriklere girdiğinizde kaldığınız yerden devam etme imkânınız bulunmaktadır.

BluTV Android APK indir

Diğer cihazlarınızla senkronize bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamaya kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Kullanıcı beklentileri doğrultusunda sürekli güncellenen bu uygulamayı BluTV APK yükleyebilmek için cihazınızda en az 60 MB yer olması yeterlidir. Gereken Android sürümü i se 5.0’dır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *