Satranç Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciChess Prince
  • DilTürkçe
  • Boyut2.5M
  • Versiyon2.8.1
Satranç Apk indir

Satranç Apk indir

Satranç APK indir, Android satranç oyunu dünyadaki en eski strateji oyunlarındandır. Satranç görsel hafıza, taktik ve strateji geliştiren mantık oyunudur. Satranç APK hem...

Satranç APK indir, Android satranç oyunu dünyadaki en eski strateji oyunlarındandır. Satranç görsel hafıza, taktik ve strateji geliştiren mantık oyunudur.

Satranç APK hem IOS hem de Android işletim sistemindeki cihazlarda indirilerek oynanan bir strateji oyunudur. Bilindiği üzere satranç çok uzun senelerdir oynanan bir oyundur.

Sadece oyun olarak bakılmamalıdır. Satranç aynı zamanda çok uzun senelerdir yapılan zeka yarışmalarından biridir. Yani satrancın özelliklerini bilmek ve oynamak değil nasıl taktiklerle rakibi yerle bir etmek gerekir. Bunun için ise sürekli satranç alıştırması yapılmalıdır. Kişiler gerçek hayatta kendileriyle oynayacak birini bulamadıysa yapay zeka ile bu uygulama üzerinden istediği zaman ve istediği zorlukta oynaya bilir.

Satranç APK Özellikleri

Satranç APK Android oyununa karşı taraftaki rakip yapay zekadır. Bu sebeple hem internetli hem de internetsiz olarak oynana bilir. Satranç bilen kişiler ya da kendini daha çok geliştirmek isteyen kişiler bu uygulamayı indirerek kendine en uygun seviyeyi seçer. Hatta geliştikçe saha zor seviyelere gelerek yapay zekanın taktiklerini de öğrenir. Satranç sadece yarışma ya da zaman geçirme için oynanan bir oyun değildir. Kişiler düşünme ve beceri kabiliyetini geliştirmek için de satranç oyununa başvurur.

Satranç APK Android Oyunu indir

Satranç oyunu içerisinde piyon, şah, vezir, kale, fil ve at gibi oyun taşları bulunmaktadır. Satranç APK Android oyunu içerisinde kuralları iyi bildiğiniz taktirde rahat bir oynanış sağlanabilir. Her taşın kendine has ilerlemeleri ve kuralları bulunmaktadır. Mesela şah çekmek satrançta şahın rakip taşları tarafından saldırı ve tehtit unsuru olarak görülebilmektedir.

Satranç Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jetstartgames.chess&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. cagri

    satranç oyunu apk oyun dosyasını android telefonuma indirdimdim çok oyunculu online oynanabilmektedir. çok teşekkür ederim indirvip ekibi harikasınız artık tüm oyunların apk dosyasını buradan indireceğim oldukça güvenilir.