BtcTurk PRO

BtcTurk PRO

BtcTurk | PRO – Bitcoin Al-Sat APK indir, kriptopara alım satım platformu olan BtcTurk PRO Türkiye’nin en büyük Bitcoin ve kriptopara alım satım yapabilen mobil...

BtcTurk | PRO – Bitcoin Al-Sat APK indir, kriptopara alım satım platformu olan BtcTurk PRO Türkiye’nin en büyük Bitcoin ve kriptopara alım satım yapabilen mobil uygulamasıdır.

BtcTurk PRO Bitcoin Al-Sat, kripto para alım satımı yapabileceğiniz bir finans uygulamasıdır. BTC Turk sitesi Android işletim sistemli cihazlarınızda daha pratik kullanabilmenizi sağlayan uygulama sayesinde tek tıkla pek çok işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

BtcTurk PRO özellikleri

Oldukça detaylı bir şekilde geliştirilmiş olan kripto para alım satımı uygulaması hem amatör hem de profesyonellere hitap etmektedir. Ara yüzü mümkün olduğunca basit şekilde geliştirilmiştir. Bu sayede aradığınız her bilgiyi kolayca bulmanız mümkündür. Kullanabileceğiniz araç ve grafikler ise tüm ihtiyacınızı karşılayacak şekildedir.

BtcTurk | PRO – Bitcoin Al-Sat uygulaması sayesinde BTC Turk hesabınıza para aktarabilir ya da çekim yapabilirsiniz. Türk bankaları üzerinden havale ve EFT yolu ile işlemlerinizi gerçekleştirmeniz oldukça kolaydır.

BtcTurk PRO APK Android uygulama güvenliğini arttırmak için iki aşamalı güvenlik sistemini kullanmanız mümkündür. Bu sayede hesabınıza giriş yapabilmek için yalnızca şifrenizi girmeniz yeterli olmayacaktır. SMS ya da Google Authenticator ile ikinci bir doğrulama yapmanız gerekecektir.

BtcTurk | PRO- Bitcoin Al-Sat hesap dökümlerinden daha önce yapmış olduğunuz alım satım işlemleri ile emirlerinizi görüntülemeniz de mümkündür.

BtcTurk PRO APK indir

Kriptopara alım-satım işlemi yapabileceğiniz BtcTurk PRO APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip yükleyebilirsiniz. BtcTurk PRO ile Türk Lirası ve kriptopara yatırma ve çekme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *