Clear Sesli Ekran Kaydedici
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciVideo Recorder & Capture Screen Studio
  • DilTürkçe
  • Boyut15M
  • Versiyon3.2.0

Clear Sesli Ekran Kaydedici

Sesli Ekran Kaydedici, Clear Ekran Görüntüsü APK indir, çevirimiçi canlı oyunlar, video görüşmeleri, filmler ve tüm videoları kaydetmenizi sağlayan Android sesli ekran kaydedicidir. Sesli Ekran...

Sesli Ekran Kaydedici, Clear Ekran Görüntüsü APK indir, çevirimiçi canlı oyunlar, video görüşmeleri, filmler ve tüm videoları kaydetmenizi sağlayan Android sesli ekran kaydedicidir.

Sesli Ekran Kaydedici, Clear Ekran Görüntüsü, video kaydetme ve düzenleme uygulamasıdır. Türkiye’nin yanı sıra pek çok ülkede de aktif olarak kullanılan bu Android uygulama genellikle film, tiyatro gibi sanatsal görüntüleri, oyunları, canlı görüşmeleri ya da eğitimleri kaydederken kullanılmaktadır. Ancak kullanıcılar kendi amaçlarına uygun olarak pek çok farklı alanda uygulamayı kullanabilmektedir.

Sesli Ekran Kaydedici, Clear Ekran Görüntüsü Özellikleri

Sesli Ekran Kaydedici Clear APK indirip Android ekran Görüntüsü uygulamasını kullanırken bir taraftan ekran görüntüsünü kaydedip bir taraftan da mikrofon kaydı alabilirsiniz. Bu sayede online eğitimler vermek ya da oyunlarınızı yorumlayarak Twich gibi sosyal ağlarda paylaşmak çok daha kolay olur.

Uygulamayı yükleyerek açtıktan sonra tek tık ile kaydı başlatabilirsiniz. Kayıt kontrol butonları bildirimler panelinizde yer almaktadır. Dilediğiniz zaman duraklatabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sesli Ekran Kaydedici, Clear Ekran Görüntüsü uygulaması pek çok farklı özellik sunmaktadır. Kayıtlarınızı dilediğiniz çözünürlük düzeyinde kaydedebilirsiniz. Ayrıca FPS adı verilen yenileme süresi de kişisel tercihinize göre değişiklik gösterir. Dilerseniz ekranınızın tamamını kayıt altına alabilir dilerseniz de belirli bir bölümü seçebilirsiniz.

Sesli Ekran Kaydedici, Clear Ekran Görüntüsü APK indir

Videolarda ses kaydı alabilmenizi ve ekran görüntüsü kaydetme uygulaması olan sesli ekran kaydedici clear APK indirip Android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz olması ve Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *