Funimate Video Editor & Maker Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciAVCR Inc.
  • DilTürkçe
  • Boyut212.2 MB
  • Versiyon12.6
Funimate Video Editor & Maker Apk indir

Funimate Video Editor & Maker Apk indir

Funimate Video Editor & Maker APK indir, Android video düzenleme uygulamasıdır. Funimate Video Editor ile animasyonlar, metin efektleri ve filtreler oluşturun. Funimate video editor &...

Funimate Video Editor & Maker APK indir, Android video düzenleme uygulamasıdır. Funimate Video Editor ile animasyonlar, metin efektleri ve filtreler oluşturun.

Funimate video editor & Maker: Music, Transitions, Effects APK mobil cihazlarda bulunabilecek ve en çok tercih edilen video düzenleme uygulamalarından biridir. Video düzenleme özelliği çok kolay olarak geliştirilebildiği için herkes tarafından kullanılmaktadır. Aynı zamanda PRO özelliği sayesinde de video düzenleme işi daha üst boyutlara taşınabilir. Uygulama içerisinde çeşitli filtreler, metin efektleri, video efektleri, yer paylaşımları, arka planlar, özel animasyonlar ve çeşitli video geçişleri bulunduğu için herkese uyum sağlamaktadır.

Funimate Video Editor & Maker APK Özellikleri

Funimate Video Editor & Maker APK Android pek çok ünlü tarafından kullanılmaktadır. Tek bir dokunuşlar çok çeşitli video geçişleri bulunmaktadır. Arka plan, çıkartma, katmanlama gibi özellikler ile video sade halinden çok daha güzel bir duruma getirilebilmektedir. Aynı zamanda içerisinde bulunan özelliklerden bir diğeri de kişiler kendilerine özgü olarak efekt oluşturabilir.

Çeşitli animasyonlar kullanarak videolarına en uygun olabileceği efekti yaparlar. Bunun gibi daha çok çeşitli özelliğe sahip olan bu uygulamanın kullanımı da çok basittir. Bu sebeple küçük büyük herkesin tercih ettiği bir uygulamadır.

Funimate Video Editor & Maker APK Android indir

Videolarınız üzerinde geçiş efektleri oluşturabileceğiniz en iyi video düzenleme uygulamasıdır. Funimate Video Editor APK Android uygulaması ile Instagram, TikTok, Snapchat, Musically ve diğer platformlarda paylaşımlar yapabilirsiniz. Benzersiz Funimate video efektlerini kullanarak ilgi çeken videolar oluşturabilirsiniz.

Funimate Video Editor & Maker Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avcrbt.funimate&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *