Craft Pixelart Builder Castle indir
Craft Pixelart Builder Castle indir

Craft Pixelart Builder Castle indir

Craft Pixelart Builder Castle APK indir, Android blok inşa oyunudur. 3D Craft Pixelart Builder Castle oyunu inşaat, zanaat, savaş ve canavarlarlı bir oyundur. Craft Pixelart...

Craft Pixelart Builder Castle APK indir, Android blok inşa oyunudur. 3D Craft Pixelart Builder Castle oyunu inşaat, zanaat, savaş ve canavarlarlı bir oyundur.

Craft Pixelart Builder Castle APK Android oyunu şehrini, evini ve kaleni inşa edebileceğiniz bir oyundur. Blok yapılarla araç gereçler ve 3D yapılar inşa edebilirsiniz.

Craft Pixelart Builder Castle APK indir ve Nasıl Oynanır?

Kendi mini dünyanızı inşa edebileceğiniz blok tarzı inşaat oyunudur. Craft Pixelart Builder Castle APK Android oyununda kendi şehrinizi inşa edebilirsiniz. Şehrinizin altyapısı, çiftlikler ve mini dünya için gerekli olan her şeyi oluşturun.

Oyun kolay oynanış sunan ve herhangi bir beceri gerektirmeyen bir oyundur. 3G açık dünya oyunnuda 3D ortamda inşa edin ve yeni şeyler geliştirin. Oyun içerisinde düşmanlarınız ve canavarlarla savaşıyorsunuz. Şehrinizi savunmak için silahlar, savunma yapıları ve çeşitli yapılar geliştirin.

Mini blok zanaat kentinizin gelişmine başlayarak oyundaki rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Craft Pixelart Builder Castle APK Android oyunu APK oyun dosyasını Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz. Buna benzer bir diğer oyun Craft Vip Pixelart Dragon APK oyununu aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

Craft Vip Pixelart Dragon APK indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *