Craft Vip Pixelart Dragon indir
Craft Vip Pixelart Dragon indir

Craft Vip Pixelart Dragon indir

Craft Vip Pixelart Dragon APK indir, Android simülasyon oyunu sanat tarzında blok bina inşa etme oyunudur. Craft Vip Pixelart Dragon ev çiflik şehir...

Craft Vip Pixelart Dragon APK indir, Android simülasyon oyunu sanat tarzında blok bina inşa etme oyunudur. Craft Vip Pixelart Dragon ev çiflik şehir kur.

Craft Vip Pixelart Dragon APK Android oyunu sanat tarzında çarpıcı bir bina yapma oyunudur. Android için simülasyon oyununda inşaat ve zanaat yapılarını 3B şeklinde yapabilirsiniz.

Craft Vip Pixelart Dragon APK indir ve Nasıl Oynanır?

Oyunda aktiviteleriniz sadece yaratıcı zihninizle ilgili ve sınırsız bir yapım sunuyor. Craft Vip Pixelart Dragon APK Android oyunu herhangi bir yetenek gerektirmiyor. Evsiz küçük hayvanlara yaşam alanı oluşturabilir ve bir hayvanat bahçesi kurabilirsiniz. Birkaç tavşan, sincap ve inek gibi canlıları besleyebilirsiniz.

Craft Vip Pixelart Dragon Android simülasyon oyununda enerji yatırım yapabilirsiniz. Yer altındaki kaynakları çıkartabilir, küpleri yok edebilir ve yeni inşaatlar yapabilirsiniz. 3B çizimler yaparak farklı bir blok zanaat oyunudur. Craft Vip Pixelart Dragon APK Android oyunu APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz. Bu blok yapı inşaat oyununa benzer bir diğer oyun Craft Pixelart Builder Castle APK Android oyununu ücretsiz indirebilirsiniz.

Craft Pixelart Builder Castle APK indir

Craft Vip Pixelart Dragon Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.craft.fun.good.earth.realm.block&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *