Creative Cloud Express Design APK indir
Creative Cloud Express: Design

Creative Cloud Express Design APK indir

Adobe Creative Cloud Express APK indir, (eski adıyla Adobe Spark Post) uygulamasıyla ücretsiz hızlı ve kolay logolar, el ilanları ve grafik tasarımı yapın.

Adobe Creative Cloud Express APK indir, (eski adıyla Adobe Spark Post) uygulamasıyla ücretsiz hızlı ve kolay logolar, el ilanları ve grafik tasarımı yapın.

Creative Cloud Express: Design (Adobe Spark Post) APK uygulaması tasarım yapmak için aranan tüm özellikleri kapsamaktadır. Kullanıcılar birbirinden farklı şablonlara kolay bir şekilde ulaşabilmekte ve istedikleri tasarımın oluşmasını sağlamaktadırlar. Creative Cloud Express: Design APK Android uygulaması sayesinde tasarım yapmak oldukça kolaydır ve herhangi bir tasarım becerisine sahip olmak gerekmez. Oluşturulmak istenen tasarım için uygun bir fotoğraf seçilerek ardından metin eklemesi yapılır ve kullanılan şablonlar ile birlikte kullanıcılar, istedikleri tasarımı yapabilirler. Uygulama istenen her yerde işlem yapılmasını sağlamaktadır. Hızlı ve pratik bir kullanım sağlamaktadır.

Adobe Spark Post APK Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Creative Cloud Express: Design APK, tasarımların daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasının yanında kullanıcılara birçok özellikle kolaylık sağlamaktadır. Bu özelliklerden bahsedilecek olursa;

  • Uygulamada birden fazla metin ve fotoğraflar için çeşitli grafikler bulunmaktadır. Bu sayede profesyonel tasarımlar elde edilebilir.
  • Renk paletlerinin kullanıcıların isteğine göre değiştirilmesi mümkündür.
  • Uygulama, metinlerin tekrar boyutlandırılması ve şekil verilmesini sağlayan özelliklere sahiptir.
  • Uygulamada yer alan EFF efektleri sayesinde birden fazla efekti, ayrı ayrı fotoğraf ve metinler üzerinde kullanmak mümkün olur.

Adobe Photoshop Mix APK uygulaması ile fotoğraf düzenleme, fotoğrafı netleştirme ve parlaklığını artırma işlemlerini Adobe Photoshop Mix APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirerek yapabilirsiniz.

• Instagram/Facebook: @CreativeCloudExpress
• Twitter: @AdobeCCExpress
• Adobe Desteği https://helpx.adobe.com/support/express.html

Creative Cloud Express: Design indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *