Sticker Make for WhatsApp Apk indir
 • Ücretsiz
 • Geliştiricirunnableapps
 • Dilingilizce
 • Boyut29.7 MB
 • Versiyon756
Sticker Make for WhatsApp Apk indir

Sticker Make for WhatsApp Apk indir

Sticker Make for WhatsApp APK indir Android, WhatsApp için özel çıkartmalar oluşturmak için Android işletim sistemi için bir mobil uygulamadır. Sticker Maker for WhatsApp, kullanıcıların...

Sticker Make for WhatsApp APK indir Android, WhatsApp için özel çıkartmalar oluşturmak için Android işletim sistemi için bir mobil uygulamadır. Sticker Maker for WhatsApp, kullanıcıların fotoğraflarını veya diğer resimlerini alıp, kırpıp, düzenleyip ve metin veya emoji ekleyerek özelleştirilmiş çıkartmalar oluşturmalarını sağlar. Kullanıcılar, oluşturdukları bu çıkartmaları yalnızca WhatsApp üzerinde kullanabilirler. Sticker Make for WhatsApp APK indir, kullanımı kolay ve özelleştirilebilir bir arayüze sahiptir ve kullanıcılar arasında popüler bir uygulama haline gelmiştir.

Sticker Make for WhatsApp Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Sticker Make for WhatsApp APK Android uygulaması, WhatsApp uygulaması için özelleştirilmiş çıkartmalar oluşturmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. Aşağıdaki adımları izleyerek nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz:

 1. Sticker Make for WhatsApp APK Android uygulamasını indirin ve kurun.
 2. Uygulamayı açın ve “Create a new stickerpack” seçeneğine dokunun.
 3. Çıkartma paketiniz için bir ad girin ve bir resim seçin. Resim galerinizden veya fotoğraf çekme seçeneği ile yapabilirsiniz.
 4. Seçtiğiniz resmi düzenleyin ve çıkartmalar için kesin. Resim boyutu en fazla 512×512 piksel olmalıdır.
 5. Düzenleme işlemi bittiğinde “Add to WhatsApp” seçeneğine dokunun ve çıkartma paketinizin adını girin.
 6. Add Sticker” seçeneğine dokunarak çıkartma paketinize yeni çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda “Delete Sticker” seçeneği ile de çıkartmalarınızı silebilirsiniz.
 7. Çıkartma paketinizi tamamladığınızda, “Publish Sticker Pack” seçeneğine dokunarak paketinizi WhatsApp uygulamasına ekleyin.

Bu adımları tamamladıktan sonra, WhatsApp uygulamasında çıkartma paketinizi kullanabilirsiniz. WhatsApp uygulamasında sohbet penceresinde emoji butonuna dokunun, ardından alt kısımdaki çıkartma sekmesine geçin. Çıkartma paketinizi seçin ve göndermek istediğiniz çıkartmayı seçin.

Sticker Studio – Sticker Maker Apk indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *