CS 1.5 Türkçe Dil Paketi
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciSierra
  • DilTürkçe
  • Boyut1.77 MB
  • Versiyon1.0
CS 1.5 Türkçe Dil Paketi

CS 1.5 Türkçe Dil Paketi

CS 1.5 Türkçe yama indir, CS (Counter-Strike) 1.5 versiyonu için ücretsiz Türkçe dil paketi. Counter Strike 1.5 oyununu % 100 Türkçe olarak oynamak...

CS 1.5 Türkçe yama indir, CS (Counter-Strike) 1.5 versiyonu için ücretsiz Türkçe dil paketi. Counter Strike 1.5 oyununu % 100 Türkçe olarak oynamak isteyen oyun severler için hazırlanmıştır.

Counter Strike Oyunu Hikayesi

Oyun ilk olarak bilgisayar oyun dünyasında 1999 yılında Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından Valve adı altında Half Life modu olarak karşımıza çıkmıştır. Counter Strike oyunu  çıkışının ardından oyun severler tarafından büyük bir ilgiyle karşılaşmıştır. Oyunda bolca aksiyon ve çatışma deneyimi ile heyecan hep yüksekte olacaktır.

Online FPS tarzında oynanan oyunu yıllar geçmesine rağmen internet kafelerde ve LAN server’larında çokca oynanmaktadır. CS 1.5 Türkçe yama ile oyunun menüleri, telsiz sesleri ve diğer seçenekler yüzde 100 Türkçe dili olarak karşımıza çıkıyor. Oyun terörist ve polis takımı seçerek birbirinize karşı ölümüne mücadele vererek geçiyor.

Counter Strike 1.5 Türkçe Yama Kurulumu

Oyunumuz Türkçe dil paketi sayesinde ses komutları, diyalogları, menüleri ve diğer bütün öğeleri Türkçe’ye çevirilecektir. Counter Strike oyununun daha keyifli ve gerçekci olan yamayı ücretsiz indirebilirsiniz. Türkçe yamayı mutlaka oyunun kurulu olduğu dizine kurmanız gerekiyor. Eğer CS 1.5 oyununu kurulum sırasında eğer farklı bir yükleme konumu seçtiyseniz başlangıçta seçerek kurulum yapmanız gerekiyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. counter

    CS 1.5 Türkçe Dil Paketi yamasını ücretsiz indirip counter strike oyunu dilini Türkçe’ye çevirmek için indirdim çalışıyor yama tavsiye ederim arkadaşlar indirvip ekibine teşekkür ederim.