Point Blank
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciNfinity
  • DilTürkçe
  • Boyut2.70 MB
  • Versiyon1.0

Point Blank

Point Blank indir, online FPS oyunu Türkçe ve ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Point Blank çok oyunculu (multiplayer) oynanabilen online FPS savaş oyunudur. Point Blank indir, Online...

Point Blank indir, online FPS oyunu Türkçe ve ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Point Blank çok oyunculu (multiplayer) oynanabilen online FPS savaş oyunudur.

Point Blank indir, Online FPS aksiyon oyununu Türkiye üzerinden tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Ücretsiz Pc bilgisayara download ederek multiplayer (çoklu oyuncu) modu ile takımlar halinde çatışmalara katılabilirsiniz. 2018 sürümü ile oyuna üye olduktan sonra internet üzerinden oynamaya başlayın.

Oyun dünyasına farklı bir FPS deneyimi getiren Nfinity Games aracılığıyla Türkçeleştirilmiş Point Blank oyunu hikayesini ve görevlerini daha iyi anlayarak oyunu oynama imkanını ücretsiz yakalayabilirsiniz. FPS oyun severlerin uzun zamandır beklediği gerçekci hikayesi, ses efektleri ve oyun görüntüsüyle muazzam bir oyun atmosferi sunmaktadır.

Point Blank oyunu, menüleri, kişiselleştirme ayarları ve oyun sistemi tamamıyla Türkçe olması ile oyunun gerçekliği anlamamızı kolaylaştırıyor. Online FPS oyunları arasında Türkiye’ye giriş yapan en iyi oyun olarak gösterilmektedir. CS Strike (Counter Strike) oyunları indir ve oyununun bir benzeri olsada aksiyon, macera, görüntü kalitesi ve gerçekliğiyle harika bir atmosfer oyun çıkartmayı başarmışlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *