CSR Racing Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciNaturalMotionGames Ltd
  • Dilİngilizce
  • Boyut531M
  • Versiyon5.0.1
CSR Racing Apk indir

CSR Racing Apk indir

CSR Racing APK Android yarış oyunu kalkış (drag) yarışı tek oyunculu oynanabilir. CSR Racing APK indir yaparak çevirimdışı kısa mesafeli yarışlara katıl. CSR Racing APK...

CSR Racing APK Android yarış oyunu kalkış (drag) yarışı tek oyunculu oynanabilir. CSR Racing APK indir yaparak çevirimdışı kısa mesafeli yarışlara katıl.

CSR Racing APK indir, 100’ün üzerinde lisanslı arabanın bulunduğu yarış oyununda etkileyici grafiklerle oyunun bağımlısı olabilirsiniz. Drag yarışlarına şehir sokaklarında trafiğin içerisinde katılmaktasınız.

CSR Racing Drag Yarış Oyunu Özellikleri

Porcshe, Bugatti, Ferrari, Aston Martin ve daha bir çok lüks yarış arabaların bulunduğu oyunda 100’den fazla spor araba yer alıyor. CSR Racing APK Android oyunda aracın motorunu geliştir, çeşitli özelleştirmeler yap ve şehre hükmet. Çıktığınız tüm yarışları kazanmak için online oyuncularla yarış ve onları yenerek daha çok puan para kazan.

CSR Racing APK oyunda arabanı havalı özel boyalarla özelleştir, yeni plakalıklar tak ve çıkartmalar kazan. Yarış kazançlarını artırmak için CSR Racing APK Android online drag yarış oyununda 5. kamedeyi tamamla! Görevleri tamamlayarak aracınız için kilitli öğelerin kilidini açabilirsiniz. Bu sayede oyun içi satın almalar yapabilir yada oyunda kazandığınız paralarla bunu gerçekleştirebilirsiniz.

CSR Racing APK Android indir

Tüm zamanların gelmiş geçmiş en iyi kısa mesafeli yarış serilerinden birisidir. CSR Racing APK Android oyunda çok oyunculu gerçek oyuncularla online yarışlara katılın. Ücretsiz Android telefon ve tabletlerinize APK dosyasını indirvip.com sitemizden indirebilirsiniz.

CSR Classics APK oyunu

Eğer klasik yarış arabalarıyla drag yarışlarına katılmak istiyorsanız CSR Classics APK oyununu indirmeniz gerekmektedir. CSR’nin bu versiyonunda klasik spor yarış arabalarıyla şehir içinde drag yarışlarına katılıyorsunuz. Buradan ücretsiz indirebilirsiniz. CSR Classics APK

CSR Racing Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.naturalmotion.csrracing&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *