Dancing Road APK indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciAMANOTES PTE LTD
  • Dilİngilizce
  • Boyut89M
  • Versiyon1.11.4
Dancing Road APK indir

Dancing Road APK indir

Dancing Road: Color Ball Run! APK indir, Android müzik piyano çalma oyunudur. Dancing Road en sevdiğiniz Hip Hop, Pop, Kpop, Rock ve EDM...

Dancing Road: Color Ball Run! APK indir, Android müzik piyano çalma oyunudur. Dancing Road en sevdiğiniz Hip Hop, Pop, Kpop, Rock ve EDM müziklerini çal oyna.

Dancing Road: Color Ball Run! APK oldukça ilgi çekici bir beceri oyunudur. Goggle Play Store’dan Android cihazlara ücretsiz bir şekilde indirile bilir. Bu oyun konsantrasyon, hızlı düşünme yeteneği ve refleksleri oldukça güçlendirir. Yani kişiler sadece oynarken eğlenmek değil gerçek hayatta da kendilerine bir şeyler katabilmektedir.

Dancing Road: Color Ball Run! APK Android indir

Dancing Road: Color Ball Run! APK farklı renkli toplardan oluşan bir beceri oyunudur. Oyun içerisinde yer alan kürelere dokunularak ilerlenir. Fakat farklı renklere dokunmamaya dikkat edilmelidir. Müzik ile birlikte yol üzerinde bulunan bariyerlere dokunulduğu zaman küre yer değiştirir. Bu durumda hızlı bir refleks gerekir ve farklı kürelere çarpışmamak ve dokunmamak gerekir. Böylece hızlı bir şekilde yolu değiştirmek özenlidir. Aşama aşama olarak oynana bu oyunda yeni seviyelerin kilitlerini açabilmek için para toplanmalıdır ve seviyeler atlanmalıdır.

Dancing Road APK Android yunun ara yüz dili İngilizcedir. Ana sahnede ise elektronik tarzda müzik çalınmaktadır. Müzikler canlandıkça ve hızlandıkça oyunun zorluk seviyesi de artacaktır. Farklı bir deneyim için kulaklıkla da oynanabilir.

Dancing Road Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amanotes.pamadancingroad&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *