Dawn of Zombies Survival indir
Dawn of Zombies Survival indir

Dawn of Zombies Survival indir

Dawn of Zombies: Survival (APK) indir, Android multiplayer (çok oyunculu) hayatta kalma simülasyonu oyunudur. Dawn of Zombies zombilerle savaş oyunudur. Dawn of Zombies:...

Dawn of Zombies: Survival (APK) indir, Android multiplayer (çok oyunculu) hayatta kalma simülasyonu oyunudur. Dawn of Zombies zombilerle savaş oyunudur.

Dawn of Zombies: Survival APK Android aksiyon dolu çevirimiçi savaş oyunu bir tür hayatta kalma simülasyonu oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Zombiler, hastalıklar, radyasyon, sapkınlar ve çeşitli mutantlarla savaş oyunudur.

Dawn of Zombies: Survival APK Android indir

Oyun multiplayer (çok oyunculu) oynanabilen çevirimiçi hayatta kalma oyunudur. Oyun içerisinde felaketzedelere yenilmeden ilerlemeniz ve görevleri tamamlamanız gerekiyor. Dawn of Zombies: Survival APK Android oyununda açlığını, susuzluğu gider, radyasyon ve hastalıklardan kurtul. Düşmanlarını yenebilmek için üretimler yap ve yeraltı yapılar inşa etmeye odaklan.

Gerçekci grafikler ve ışıklandırmaları bulunan oyunda sis efektleri ve gece gündüz değişimleri mevcuttur. Gizemli eserlerle dolu olan oyunda karanlık ormanlar, haydutlar, vahşi hayvanlar ve kasvetli topraklar yer almaktadır. Bilim insanlarının yer aldığı ve askeri birliklerin bulunduğu Dawn of Zombies: Survival APK Android oyununda ticaret yaparak para kazanabiliyorsunuz. Eşsiz ödüller kazanabilmek için karakterini yükselt ve özel tezgahı kullanarak zırhlarını tamir et.

Dawn of Zombies: Survival Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.survival.last&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *