Diyanet Namaz Vakti

Diyanet Namaz Vakti

Diyanet Namaz Vakti APK’yı indir ve namaz vakitlerini kaçırma. Diyanet Namaz Vaktim, kıble yön bulma pusulası, namaz saatleri alarmı ve hicri takvim uygulamasıdır....

Diyanet Namaz Vakti APK’yı indir ve namaz vakitlerini kaçırma. Diyanet Namaz Vaktim, kıble yön bulma pusulası, namaz saatleri alarmı ve hicri takvim uygulamasıdır.

Diyanet Namaz Vakti uygulaması, piyasadaki en kompleks namaz vakti uygulamalarının başında yer almaktadır. Telefonunuzda son derece az yer kapladığından telefonunuzun kasmasına neden olmayan uygulamanın ara yüzü de kullanıcı dostudur.

Diyanet Namaz Vakti Uygulaması Özellikleri

Diyanet Namaz Vakti Android uygulaması yalnızca Türkiye değil, dünyanın her yerindeki namaz saatlerini takip edebileceğiniz uygulamaya konum izni vererek bulunduğunuz bölgenin namaz vakitlerini otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz.

Kıble bulmak için de yardımcı olan uygulama sayesinde çevrenizdeki camileri tespit edebilir ve haritalar uygulaması aracılığıyla yol tarifi alabilirsiniz.

Uygulama, namaz saatlerinden istediğiniz süre öncesine alarm kurma özelliğine sahiptir. Bu sayede önceden vaktin geldiğini anlayarak hazırlanabilirsiniz.

Kullanışlı widget seçenekleriyle de dikkat çeken uygulama sayesinde namaza dair aradığınız pek çok bilgiyi elinizin altında bulundurabilirsiniz.

Diyanet Namaz Vakti Android APK’yı indir

Diyanet Namaz Vakti uyglaması namaz saatlerini bildirmenin yanı sıra kıble yön bulucu ve ezan alarmını konumlar arası geçirebilirsiniz. Diyanet Namaz Vakti APK‘yı ücretsiz indirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *