Tecvidli Kuran Elifbası
Tecvidli Kuran Elifbası

Tecvidli Kuran Elifbası

  Tecvidli Kuran Elifbası indir, Hayrat Neşriyat Tecvidli Kuran Elifbası Apk indirip Arapça harflerin Ku’ran-ı Kerim’i Tecvidli ve Türkçe meali öğretmektedir. Tecvidli Kuran...

 

Tecvidli Kuran Elifbası indir, Hayrat Neşriyat Tecvidli Kuran Elifbası Apk indirip Arapça harflerin Ku’ran-ı Kerim’i Tecvidli ve Türkçe meali öğretmektedir.

Tecvidli Kuran Elifbası, Kuran öğrenmek isteyenlere hitap eden bir uygulamadır. Kullanışlı ara yüzü sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamanın apk dosyasını indirebilir ve yüklemeye izin vererek kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tecvidli Kuran Elifbası Kuran Öğrenme Özellikleri

Tamamen ücretsiz olan Tecvidli Kur’an Elifbası Hayrat Neşriyat tarafından geliştirilmiştir. Uygulamayı kullanmak için üye olmanıza gerek yoktur. Hızlı bir şekilde kullanılan uygulama farklı ekran boyutlarına sahip telefon ve tabletlere uyumludur.

Hayrat Neşriyat uygulaması olan kuran öğretici her harfin üzerine dokunduğunuzda harfin Arapçası ve Türkçesini görebilir, okunuşunu dinleyebilirsiniz.

Harflerin okunuşunun yanı sıra önemli bilgiler de yer almaktadır. Hangi işaret ne anlama gelir, ince ve kalın harflerin okunuşu gibi bilgileri kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Tecvidli Kuran Elifbası Android APK’yı indir

Tecvidli Kuran Elifbası Android APK uygulamasında Arapça harflerin yer aldığı bir kategori bulunmaktadır. Tecvidli Kuran Elifbası APK‘yı Android cihazlara ücretsiz indirip Kur’an-ı Kerim-i tecvidli öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *