DLive APK indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciDLive Entertainment PTE. LTD.
  • DilTürkçe
  • Boyut48M
  • Versiyon1.15.11

DLive APK indir

DLive APK indir, Android TV ve canlı yayın uygulamasıdır. DLive uygulaması ile hediyeleşin, sohbet edin, arkadaşlar edinin, canlı yayın açın ve TV izleyin. DLive APK...

DLive APK indir, Android TV ve canlı yayın uygulamasıdır. DLive uygulaması ile hediyeleşin, sohbet edin, arkadaşlar edinin, canlı yayın açın ve TV izleyin.

DLive APK · Blok zincirinde Yayın Yapın kullanıcıların kendileri tarafından yönetilen ilk canlı yayın platformu olarak bilinmektedir. Aynı zamanda Lino Blokchain (Blok zinciri) ile desteklenen bir platformdur. Bu şekilde kullanıcılar ve içerik üreticiler bu uygulamayı kullanırken hiçbir şekilde kesinti yapmaz.

DLive APK Android indir

DLive · Blok zincirinde Yayın Yapın APK kısacası bir canlı yayın platformudur. Bunun yanında Dlive kullanıcıları kendilerinin bir topluluk olduğunu düşünür. Kullanıcılar düzenli olarak haftanın belirli günlerinde canlı yayın yapar ve buradan takipçilerine ulaşır. Takipçileriyle çeşitli sohbetler yapar ve güzel zaman geçirilmiş olur. Kişilerin takipçileri onlara abone olarak canlı yayını her açtığında bildirim gider.

Aynı zamanda yayın izleyicileri sevdikleri yayıncılara çeşitli ödüller gönderir. DLive APK Android Canlı yayıncılar ise bu ödüller sayesinde para kazanır. Dlive’a giren kişiler uygulama içerisinde yer alan ajanslarla anlaştığı sürece dilediği gibi canlı yayın aça bilir. Bu sayede uygulama üzerinden açtığı yayınlara çeşitli kitlelerden izleyici gelir ve bu sayede uygulamadan para kazanılmış olur.

DLive Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=io.dlive&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *