Bedava Program Oyun indir yukle

Turkcell Bip İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Oy, Ortalama: 4,50 5)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 39 MB
Üretici : Turkcelll
Güncelleme : 2 sene önce
İşletim Sistemi : Android/Android Tablet

Turkcell Bip Turkcell Anlık Mesajlaşma

BİP hemen her telefonda ihtiyaç duyulan anlık mesajlaşma programıdır. BİP indirerek sadece mesajlaşma değil; internet üzerinden sesli ve görüntülü aramalar da yapabilirsiniz. BİP ile fotoğraf, video, ses kaydı ve metin gönderimi yapmak mümkündür. Turkcell tarafından geliştirilmiş uygulamayı tüm operatörlerin aboneleri kullanabilmektedir.

BİP Özellikleri

Turkcell Bip uygulaması içinde son dönemin favori eğlencesi CAPS yer alıyor. Fotoğraflara kolayca CAPS yapıp gönderebiliyorsunuz. Gizli konuşma özelliği ile görünmesini istemediğiniz mesajları sür belirleyerek gönderebilir; sonradan tek tek silmek zorunda kalmazsınız. Klasik emojilerden sıkıldıysanız Yiğit Özgür çıkartmaları BİP uygulamasında yer alıyor. Mesajlaşma sırasında fotoğraf çekmek ve var olan fotoğraflar göndermek son derece kolay. Uygulama internet kullanarak çalıştığı için oldukça kullanışlıdır. BİP, görüntülü ve sesli görüşme esnasındaki ses ve görüntü kalitesi konusunda da oldukça iddialıdır.

BİP Nasıl Kullanılır?

BİP indirerek hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için cihazın işletim sistemine göre Google Play Store ya da AppStore’yi ziyaret edebilirsiniz. Kullanmaya başlamak için telefon numaranızla kayıt olmanız yeterli olacaktır. Anlık mesajlaşma programı BİP’de diğer mesajlaşma programlarından farklı özelliklerle keyifli bir kullanım sunmaktadır. Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Silinen mesajlar için sağ üstteki saat sembolüne tıklayarak saniye belirlemek yeterli olacaktır. CAPS ve çıkartmalar için gülen surat sembolüne dokunmanız gerekiyor. Bunun dışında standart mesajlaşma ve konuşma yönergeleri geçerli

Bip ios İndir
Android bip indir

indirvip.com

Popüler Android Sohbet İletişim Dosyaları

indir zip

Turkcell Bip İndir Kullanıcı Yorumları

  1. enis yıldız dedi ki:

    Nasılsın

  2. Nurullah dedi ki:

    siteyi aç

>Yorum Yaz