Dr. Driving 2 indir
Dr. Driving 2 indir

Dr. Driving 2 indir

Dr. Driving 2 APK indir Android oyun marketinde oyun severlerinin en çok ilgi gösterdiği oyunlar arasında yer alan Dr. Driving 2 yarış oyunudur....

Dr. Driving 2 APK indir Android oyun marketinde oyun severlerinin en çok ilgi gösterdiği oyunlar arasında yer alan Dr. Driving 2 yarış oyunudur.

Dr. Driving 2 APK Android oyunu gerçekçiliği yüksek başarılı araba yarışı oyunudur. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler için uyumlu olan oyun zorlu görevlerin yer aldığı simülasyon oyunudur. Çevrimiçi bir oyun olarak diğer oyuncularla yarışmak ve zamanı iyi kullanmak verilen görevleri tamamlamak için dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alıyor.

Dr. Driving 2 APK indir ve Nasıl Oynanır?

Mobil cihazlara Dr. Driving 2 araba yarışı oyununu indirdikten sonra bölümlerden oluşan oyunu hemen oynamaya başlamak mümkündür. Ekran üzerinde yer alan direksiyon ve pedalları kullanmak suretiyle arabayı yönlendirmek ve birinci olmaya çalışmak oyundaki en önemli sorumluluklarından biridir. Oyun içinde fazladan puan sahibi olabilmek için yol üzerine dizilmiş lan altınları toplamak oyuncuların ihmal etmemesi gerekenler arasındadır.

Dr. Driving 2 Oyunu Özellikleri

Birden çok kamera açıları mevcut olan oyunda görsel grafikler pek çok oyun severi tatmin edecek kaliteye sahiptir. Araba sürüş simülasyonlarına merakı olanların mutlaka akıllı telefonlarında denemeleri gereken Dr. Driving 2 gaz ve fren seçenekleri ile de gerçek zamanlı bir oyun olma özelliğini yinelemektedir. Oyunun son etabında yer alan işaretli noktaya başarılı bir şekilde ulaşıp aracı park etmek için verilen mücadele keyifli zaman geçirmek isteyen ve araba yarışı ve park etme oyununu tek bir oyunda bulmak isteyenlerin tercih edebileceği özelliklere sahiptir.

Dr. Driving 2 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ansangha.drjb&rdid=com.ansangha.drjb&referrer=utm_source=indivip.com&rdot=1&feature=md

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *