Dünya Süper Lig Apk indir
  • Ücretsiz
  • Geliştiricimobirix
  • Dilİngilizce
  • Boyut37.7M
  • Versiyon1.9.9.9
Dünya Süper Lig Apk indir

Dünya Süper Lig Apk indir

Dünya Süper Lig APK indir, Android tek oyunculu oynanabilen basit ve kaliteli bir futbol oyunudur. Dünyanın tüm takımları ve milli takımlarla mücade edin. Dünya Süper...

Dünya Süper Lig APK indir, Android tek oyunculu oynanabilen basit ve kaliteli bir futbol oyunudur. Dünyanın tüm takımları ve milli takımlarla mücade edin.

Dünya Süper Lig APK indir, Android futbol oyunu içerisinde yaklaşık tam tamına 60 milli takım, 60 ülke kulüp takımları ve 2000 oyuncu bulunmaktadır. Dilediğiniz ligi ve takımı seçip maçlara çıkabilirsiniz.

Dünya Süper Lig Oyun Özellikleri

Küresel faaliyetleri yer aldığı futbol müsabakalarına çıkacağınız ücretsiz bir futbol oyunudur. Dünya Süper Lig APK Android oyununda 15 dil desteğide yer almaktadır. Oyun içerisinde bir takım seçerek futbol maçlarına çıkabilirsiniz. Çıktığınız her maçı kazanmak için zorlu rakiplerinizi yenerek lider olmanız gerekmektedir.

Dünya Süper Lig APK Android gerçekci futbol oyununda 60 milli takım içerisinde dilediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz. 2.000’den fazla futbolcunun yer almasıyla birlikte takımınızı güçlü oyuncularla güçlendirin. Futbol oyununda Sergi, Cup, Lig ve Eğitim olmak üzere 4 farklı oyun modu yer almaktadır. Dilediğiniz modu seçerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Dünya Süper Lig Android APK indir

Dünyanın en iyi yıldız karmasını oluşturmak için biraz maç var ve para kazan. Bu sayede güçlü futbolcular satın alarak takımını güçlendir. Dünya Süper Lig APK Android futbol oyunu 37 MB dosya boyutuna sahiptir. Android telefon ve tabletlerinize indirvip.com sitemizden ücretsiz APK dosyasını indirebilirsiniz.

Dünya Süper Lig Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtao.soccerkinggoogle&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *