Mini Football Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMiniclip.com
  • DilTürkçe
  • Boyut162M
  • Versiyon1.6.2
Mini Football Apk indir

Mini Football Apk indir

Mini Football – Mobile Soccer APK indir, Android futbol oyununda kendi takımı kur ve Mini Football ücretsiz indirip kolay futbol oyunu deneyimi keyifle...

Mini Football – Mobile Soccer APK indir, Android futbol oyununda kendi takımı kur ve Mini Football ücretsiz indirip kolay futbol oyunu deneyimi keyifle oyna.

Mini Football – Mobile Soccer APK indir, İsviçreli oyun geliştiriciler tarafından üretilmiş olan bir futbol oyundur. Gerçek futbolculardan oluşan takımlar sayesinde eğlenceli zamanlar geçirmeniz mümkündür

Mini Football Oyunu

Mini Football oyunu her yaştan futbol severin oynayabileceği oyunun en güzel yanı karakterlerin kolay bir şekilde yönetilebilmesidir. Bu sayede oyunu kolaylıkla öğrenmeniz mümkündür. Oyuna başlarken kendi takımınızı kurmanız mümkündür. Mini Football APK Android oyununda üstelik yalnızca futbolcuları seçmekle de kalmazsınız. Takımınızı farklı planlara göre oluşturabilirsiniz.

Mini Football – Mobile Soccer oyununda takım oyuncularınızın forma ve logolarını özelleştirerek kendi hayalinizdeki takımı oluşturabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz ülkenin kitini de kullanabilirsiniz.

Mini Football APK Android oyununu indirip futbol topundan kramponlara kadar tüm ögeleri özelleştirme imkânınız bulunan oyunda takımınız için bir ad belirleyebilirsiniz. Değişik stadyumlarda çıkacağınız karşılaşmalarda harika atmosferler yaşayabileceğiniz oyunda kendi evinizin yanı sıra dış saha maçlarına da çıkabilirsiniz. Üstelik gelen güncelleştirmelerle ilgili pek çok farklı seçenek de bulunmaktadır.

Oyuna en alt ligden başlarsınız. Ancak kazandığınız her maçla birlikte ligde üst sıralarla çıkmanız ve bir üst lige geçiş yapmanız mümkün olacaktır. Ayrıca düzenli olarak oyuna giriş yaparak da çeşitli ödüller alabilirsiniz.

Oyun Geliştiricisi İletişim: support@miniclip.com

Mini Football Android APK indir

Farklı kamera açılarından oynayabileceğiniz ve kolay bir oynanış sunan futbol oyunu Mini Football APK Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Farklı stadyumlar, 30’dan fazla ülke, formalar, şortlar, koçlar, kramponlar ve eşsiz logolar ile takımını kişiselleştirebilirsiniz.

Pro 11 – Futbol Menajeri Apk indir

Mini Football Mobile Soccer Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miniclip.minifootball&hl=tr&gl=US

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *